Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 735
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze" podbiją USA?

Wyobraźcie sobie Maksa, który wyznaje Alicji miłość po hiszpańsku! Wkrótce do tego dojdzie, stacja V-Me! TV kupiła bowiem prawa do „Lekarzy”.


Reklama


Fani znakomitego polskiego serialu medycznego, emitowanego na antenie TVN od 3 września 2012 do 30 listopada 2014 roku, mają powody do dumy.

Choć ich ulubiony format nie wraca na ekrany naszych telewizorów i nie ma się też co łudzić, że kiedykolwiek powstanie kolejny, szósty sezon, to jednak perypetiami medyków pracujących w toruńskim Copernicusie zainteresowali się... Amerykanie.

Max Keller w USA

Nasi za oceanem? Czemu nie! Popularny kanał V-Me! TV, tworzony z myślą o hiszpańskojęzycznych mieszkańcach Stanów Zjednoczonych i docierający do ponad 70 mln domów, zakupił od TVN prawa do polskich "Lekarzy" w reż. Filipa Zylbera i Marcina Wrony. Podobno już w czwartek 14 maja, po emisji premierowego odcinka, nasi "Médicos" (pod takim tytułem poznali ich Amerykanie), zebrali przychylne opinie. 

Wyrazy radości dał na swym blogu także Paweł Małaszyński, którego bohater, chirurg Maks Keller umiera w 4. sezonie. Kolejne odcinki w czwartkowe wieczory tuż po 22.00.

Czy hiszpańskojęzyczni mieszkańcy USA polubią Alicję (Magdalena Różczka), Elżbietę (Danuta Stenka), Krzysztofa (Piotr Polk) i Leona (Jacek Koman)? Sądząc z komentarzy w mediach społecznościowych, możemy spać spokojnie.

- Fakt, że docieramy z naszymi "Lekarzami" do widowni w Ameryce, niezmiernie mnie cieszy. Mam też nadzieję, że po emisji 1. sezonu, przyjdzie kolej na następne, w których Maks wyzna po hiszpańsku miłość Alicji - przyznaje producentka Dorota Chamczyk. 

I dodaje: - Oglądanie znanych kadrów oraz postaci, które przemawiają do nas z ekranu w zupełnie innym języku, to tyleż zaskakujące, co... miłe doświadczenie.

Oni też się podobają

To nie koniec dobrych wieści! Ta sama stacja 20 maja zaprasza na "fascynujący dokument", czyli 1. odcinek "Mujeres Fascinantes Del Mundo". Pod zagadkowo brzmiącym tytułem kryje się... "Kobieta na krańcu świata".

Kiedyś "M jak miłość" zrobiła furorę w Rosji. Teraz "Lekarze" i Martyna Wojciechowska podbijają Stany. Wszystko wskazuje na to, że nasi producenci telewizyjni nie mają się czego wstydzić.


MAM

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje