Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 718
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze po godzinach" tylko w internecie!

Stacja TVN przygotowała nie lada gratkę. Już od poniedziałku, 2 września, w internecie będzie dostępny serial dopełniający "Lekarzy" - "Lekarze po godzinach". Produkcję będzie można oglądać w serwisie tvnplayer.pl tuż po zakończeniu emisji odcinków w telewizji.


Reklama

- Lekarze po godzinach" to więcej humoru, mniej krwi. Mam nadzieję, że fani będą zaskoczeni tym, co ich ulubieni lekarze z Copernicusa robią i mówią po godzinach - powiedziała serwisowi Wirtualnemedia.pl Dorota Chamczyk, producentka obu seriali.

Fabuła "Lekarzy po godzinach" ma nawiązywać do odcinków trzeciego sezonu "Lekarzy", nadawanych od września w TVN. Producentka nie zdradziła jednak, czego dokładnie mogą spodziewać się widzowie.

W internetowym serialu zobaczymy obsadę znaną z ekranu telewizora, m.in. Magdalenę Różczkę, Szymona Bobrowskiego, Danutę Stenkę, Katarzynę Warnke, Katarzynę Bujakiewicz, Agnieszkę Więdłochę czy Piotra Polka.

Każdy z odcinków "Lekarzy po godzinach" będzie trwał 6 do 8 minut. Epizody będą udostępniane w internecie w poniedziałki ok. 22.30, czyli tuż po emisji "Lekarzy" w TVN.

Reżyserią nowej produkcji zajęła się Julia Kolberger, za zdjęcia odpowiedzialny jest Jakub Giza, a scenariusz napisali Doman Nowakowski i Anna Wiśniewska.

"Lekarze po godzinach" to kolejny spin-off TVN. Wcześniej stacja udostępniła internautom "Przepis na więcej", nawiązujący do "Przepisu na życie" oraz "Julię 2", czyli kontynuację telenoweli "Julia".

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | seriale | Magdalena Różczka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje