Lekarze
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 751
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Paweł Małaszyński i jego muzyka

Paweł Małaszyński nowy rok rozpoczyna iście koncertowo. Aktor, który ze swoim zespołem Cochise w najbliższym czasie planuje zagrać wiele koncertów jest nie tylko jego wokalistą, ale też pisze teksty. Czym się inspiruje? "Życiem" - mówi Małaszyński.


Jest pan nie tylko wokalistą zespołu Cochise, ale też autorem tekstów piosenek. Czym się pan inspiruje tworząc muzykę?

- Życiem, które oferuje nam wiele skrajnych emocji.

Kiedy ukaże się najnowsza płyta?

- Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem album ukaże się jesienią 2015 roku. Cały materiał mamy już przygotowany i najbliższe miesiące chcemy poświęcić na nagranie płyty.

Jaka będzie?

- Teksty na naszej najnowszej płycie "The sun also rises for unicorns" będą pełne pytań, smutku, niepokoju i nostalgii. Wiele będzie tu utopijno-romantycznych wizji świata z odrobiną gniewu i nienawiści. To płyta o wędrowcach pełnych namiętności i sprzeczności zarazem. Generalnie będzie to kontynuacja tego, co robiliśmy do tej pory. Wydaje się, że będzie bardziej mroczna od naszych poprzednich płyt, choć nie zabraknie na niej "pozytywnych" utworów. Szczerze mówiąc sami jesteśmy bardzo ciekawi, co z tego wyjdzie.

Reklama

Jak udaje się panu pogodzić śpiewanie z aktorstwem?

- Nie ma z tym żadnego problemu wystarczy tylko zaplanować terminarz teatralno-koncertowy z dużym wyprzedzeniem. Jeżeli natomiast pojawia się nagle termin godny uwagi improwizacja jest najlepszym sposobem by wyjść z sytuacji bez szwanku.

Czuje się pan bardziej aktorem czy piosenkarzem?

- Nigdy nie myślałem i nie myślę o sobie w ten sposób. Staram się realizować i spełniać tak samo na scenie Teatru Kwadrat, w którym pracuję, jak i w zespole.

W zeszłym roku zespól obchodził 10. urodziny. Jak panowie świętowali?

- Prawdę mówiąc w ogóle tego nie świętowaliśmy. To był taki sam rok jak inne w naszej historii. Staraliśmy się jak najwięcej koncertować i komponować. W zeszłym roku ukazała się też nasza płyta "118", ale nie było to związane z dziesięcioleciem naszej działalności. Po prostu tak wyszło. Nie zmienia to faktu, że bardzo cieszymy się z tego, że już dziesięć lat gramy razem i mamy plany na przyszłość.

Paweł Małaszyński (ur. 26 czerwca 1976 roku w Szczecinku) - aktor filmowy, teatralny oraz wokalista i autor tekstów piosenek białostockiego zespołu Cochise, który założył w 2004 roku.

Rozmawiała Paulina Persa (PAP Life)


swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | Paweł Małaszyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy