Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 718
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Olga Bołądź jako dr Anna Bogna Zaniewska

Olga Bołądź pojawi się już w 7 odcinku „Lekarzy”, 19 października o godz. 21:00! Wraz z nią w serialu pojawi się wiele ciekawych przypadków związanych z neurochirurgią. Aktorka wcieli się w postać młodej i ambitnej neurochirurg dr Anny Zaniewskiej, dla której praca i możliwość operowania jest najważniejsza.

Już w tę niedzielę w słynnym serialu medycznym "Lekarze" pojawi się zupełnie nowa postać. Mowa oczywiście o neurochirurg, doktor Annie Bognie Zaniewskiej, w którą wcieli się Olga Bołądź. Dr Zaniewska to młoda i energiczna lekarka, której pasją jest neurochirurgia. Dzięki swojemu uporowi zdobyła cenne doświadczenie zawodowe, gdyż wielokrotnie musiała udowadniać kolegom z pracy, iż poza urodą posiada również rozległą wiedzę w swojej dziedzinie medycyny.

Aktorka ma ostatnio wyjątkowo dobrą passę. Zbiera pochwały za rolę agentki "Białko" w "Służbach specjalnych" i Celiny w ostatniej odsłonie serialu "Czas honoru. Powstanie". Ma w planie nowe role, o których nie chce mówić, żeby nie zapeszyć.

Czy doktor Anna namiesza w życiu personelu toruńskiego Copernicusa? Tego nie będziemy zdradzać. Powiemy tylko, że na początku ona sama będzie miała kłopoty: - Zaniewska jest spokojna, zrównoważona i bardzo łagodna. Niestety, w Toruniu nie będzie miała za dobrze, bo szpital jest podzielony, a ją zatrudni czarny charakter, doktor Tadeusz Karkoszka (Krzysztof Jędrysek). Na początku nie będzie więc mieć przyjaciół - przyznaje aktorka.

I dodaje, że lekarka nie podda się tak łatwo. A przy okazji trafi na kolegę z planu "Czasu honoru", Borysa Szyca, czyli serialowego Przemka.

Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź | Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje