Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 715
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Olga Bołądź gwiazdą 5. sezonu!

Aktorka Olga Bołądź, która była wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród za role kobiece, pojawi się w 5. serii "Lekarzy"! Bołądź wcieli się w dr Annę Bognę Zaniewską - młodą i ambitną neurochirurg, która po przyjęciu propozycji zawodowej, przeniesie się z Bydgoszczy do toruńskiego szpitala.


Reklama

- Grałam już kiedyś lekarza, ale neurochirurgia to dla mnie skok na głęboką wodę - mówi Olga Bołądź. - Zgłębienie tajników tej specjalizacji to dla mnie wyzwanie. Przede mną dopiero spotkanie z neurochirurgiem i poznanie podstaw tego zawodu. Nie ukrywam, że bardzo mnie to ekscytuje. Szczególnie, iż akcja serialu rozgrywa się w Toruniu - w mieście, z którego pochodzę - dodaje aktorka.

Dr Anna Bogna Zaniewska to piękna i niezwykle inteligentna kobieta. Dzięki uporowi zdobyła cenne doświadczenie zawodowe, ponieważ wielokrotnie musiała udowadniać kolegom z pracy,  że poza urodą posiada również rozległą wiedzę w swojej dziedzinie medycyny.

Pod jej skrzydła trafi Przemek Karski (Borys Szyc), który kontynuując staż w Copernicusie będzie spędzać dużo czasu na oddziale dr Zaniewskiej.

Fani serialu wraz z pojawieniem się nowej lekarki będą mieli okazję do oglądania wielu ciekawych przypadków związanych z neurochirurgią.

"Lekarzy" będzie można oglądać już od września w każdą niedzielę na antenie TVN.


Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | Olga Bołądź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje