Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 730
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Maks umrze!

W finale trzeciego sezonu "Lekarzy" byliśmy świadkami tragicznego wypadku samochodowego Maksa (Paweł Małaszyński). Z doniesień kolorowej prasy wynika, że kraksa zakończy się... śmiercią głównego bohatera!


Reklama

Jak donosi "Super Express", bohater Pawła Małaszyńskiego, Maks Keller, zostanie uśmiercony już na początku nowej serii.

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku 3. sezonu Maks wybrał się w podróż do Szwajcarii, by odwiedzić ciężko chorego ojca. Niestety, na miejsce nie dotarł, bowiem po drodze miał poważny wypadek...

Według relacji dziennika, w nowych odcinkach zobaczymy, jak Keller natychmiast zostaje przetransportowany do szpitala w Toruniu, jednak lekarzom z Copernicusa nie udaje się uratować jego życia. Maks umiera pozostawiając Alicję (Magdalena Różczka) i swojego synka Kubusia.

Powodem odejścia Małaszyńskiego ma być rzekoma niechęć do postaci, w którą wcielał się przez 3 serie. Ponoć aktor był zmęczony Maksem Kellerem!

- Poprzez role w serialach zostałem w pewien sposób naznaczony, określony - wyznał kiedyś i przyznał, że coraz częściej po prostu uwiera go łatka ślicznie uśmiechniętego przystojniaka, do którego wzdychają kobiety.

- Ta seria będzie przełomowa dla lekarzy z toruńskiej placówki, przyjdzie im zmierzyć się z wydarzeniami, których nigdy ani nie planowali, ani nie przewidywali. Tragedia dotknie wszystkich, od tej pory nic już nie będzie takie samo w Copernicusie. Jestem przekonana, że widzowie będą sekundować losom naszych bohaterów i wspierać ich działania, aż do następnej piątej serii - powiedziała producentka serialu Dorota Chamczyk.

Czyżby "przełomowe wydarzenia" zapowiadane przez produkcję oznaczają kolejną śmierć w serialu?

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje