Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 735
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": ​Magda Różczka śledzi nowinki zdrowotne

- Staram się prowadzić zdrowy tryb życia, ale wiem, że to za mało - przyznaje Magdalena Różczka, czyli Alicja Keller z "Lekarzy". Aktorka swoim wizerunkiem wspiera kampanię nowego suplementu diety i zachęca do oczyszczania organizmu i dbałości o wątrobę.
Reklama

Dynamiczny tryb życia nie zawsze pozwala na przestrzeganie zasad zdrowego żywienia. A nawet jeśli staramy się jeść zdrowo, kupujemy pokarmy z upraw ekologicznych i organicznych, pijemy dużo wody mineralnej, wszechobecne toksyny i tak zawsze znajdą drogę, aby przedostać się do naszego krwiobiegu. W procesie oczyszczania organizmu, można również wspomóc się suplementami. Tak jak uczyniła to aktorka Magdalena Różczka.

- Staram się prowadzić zdrowy tryb życia, ale już wiem, że to za mało. Wątrobę trzeba traktować w sposób wyjątkowy, ponieważ od jej dobrej kondycji zależy bardzo dużo procesów życiowych. Jako osoba świadoma, robię codziennie ten mały gest w jej stronę.

- O chlorelli i jej zbawiennym wpływie na nasz organizm dowiedziałam się niedawno. Teraz, kiedy jest składnikiem nowego suplementu, przyjmuje ją regularnie - powiedziała podczas prezentacji nowego produktu. Magdalena Różczka, aktorka, ambasadorka marki.

Aktorka przyznała, że śledzi wszelkie nowinki zdrowotne i naukowe, a o chlorelli i jej działaniu dowiedziała się jeszcze zanim została ambasadorką marki. W trakcie konferencji gwiazda przyznała, że nie jest jedyną amatorką tej dobroczynnej algi, koledzy z planu serialu "Lekarze", również po nią sięgają.swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | Madgalena Różczka | Magdalena Różczka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama