Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 718
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Katarzyna Warnke uwodzi Andrzeja Chyrę!

Aktorka Katarzyna Warnke, czyli Iza Wanat z "Lekarzy", ma na oku niesfornego Andrzeja Chyrę, czyli Jakub L. Wysocki z "S@motności w sieci". Czy gwiazdor zdoła się jej oprzeć?


Katarzyna Warnke została niedawno okrzyknięta "nową seksbombą polskiego show-biznesu". Okazuje się jednak, że aktorka ma też wiele innych zalet. Kasia potrafi np. ładnie śpiewać, wkrótce wydaje płytę. Gwiazda ma też dar przekonywania - zaprosiła do współpracy samego Andrzeja Chyrę!

Reklama

- Andrzej Chyra wstępnie zgodził się na udział. Na razie podchodzę do tego bez euforii, jednak dał mi do zrozumienia, że rozważy moją propozycję - wyznała aktorka w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Katarzyna jest gotowa na wiele- byle by tylko Andrzej wziął udział w jej projekcie:

- Andrzej jest aktorem bardzo kuszącym i z niebywałym wdziękiem. Między nami jest rodzaj uwodzenia. Próbuję go w ten sposób nakłonić do udziału w projekcie. Obiecałam mu, że umowa między nami jest bardzo luźna. Pokażę mu pierwsze aranżacje. Jeszcze nie wybraliśmy piosenki do duetu, ale myślę, że będzie ona po francusku. Zwłaszcza, że oboje dobrze znamy ten język - chwali się Kasia.

Czy para znajdzie wspólny język? Z pewnością - Andrzej Chyra nie będzie chyba stawiał seksownej aktorce oporu...

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | Katarzyna Warnke | Andrzej Chyra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje