Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 735
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Hollywoodzki aktor na planie

Jacek Koman od dwóch lat pracuje na planie serialu "Lekarze". Ten, grający także w hollywoodzkich produkcjach aktor, zdradza sekrety czwartej serii "Lekarzy".Reklama

57-letni dziś aktor jest absolwentem łódzkiej "filmówki". Karierę jednak rozwijał w Australii, gdzie emigrował na początku lat 80.

Publiczność na całym świecie zna go m.in. z roli Argentyńczyka w filmie Baza Luhrmanna "Moulin Rouge". Artysta wykonał w tym filmie słynną piosenkę "Roxanne" i na zawsze wpisał się w pamięć kinomanów.

Aktor zagrał także w innych hollywoodzkich produkcjach m.in. w filmach "Opór" z Danielem Craigiem oraz "Ghost Rider 2", w którym główną rolę zagrał Nicolas Cage.

W Polsce Jacek Koman znany jest m.in. z udziału w filmie "Kochaj i tańcz" oraz w serialach "Ratownicy" i "Lekarze".

Ten ostatni serial obecnie emitowany jest na antenie stacji TVN, a pierwszy odcinek jego czwartej serii wyemitowany został 2 marca.

Jacek Koman zdradził PAP Life, jakie będą losy jego bohatera - Leona Jasińskiego.

"W jednym z odcinków mój bohater będzie śpiewał. Ten występ będzie związany z przyjazdem do naszego szpitala eksperta z Japonii. Po oficjalnych spotkaniach i jego prelekcji, odbywa się mniej formalne spotkanie. Okazuje się, że w klubie, do którego poszli nasi bohaterowie, odbywa się karaoke" - opowiada Koman, który od lat jest wokalistą australijskiego zespołu VulgarGrad.

Koman zdradził także, że jego bohater w "Lekarzach" skupi się w tym sezonie na pracy naukowej. "Leon będzie miał specjalne pomieszczenie, które stanie się jego laboratorium. Jest to część jego drogi do profesury. Mój bohater wyłączył się z głównego nurtu życia szpitala, ale wspomaga nowego ordynatora" - powiedział Koman.

Niebawem widzowie zobaczą tego aktora także w polskim serialu HBO "Wataha". "To była świetna rola, zupełnie inna od Leona w 'Lekarzach'" - skomentował Koman.


swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Koman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne