Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 723
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Gorące finały seriali

Śluby, rozstania, romasne... To już ostatnie odcinki Waszych ulubionych seriali. Przede wszystkim żegnamy się z „Lekarzami”, którzy niebawem zamkną na zawsze drzwi sal Copernicusa.


"Lekarze": Finał 30 listopada

Reklama

To już pewne: TVN zdecydował o zakończeniu produkcji "Lekarzy". Niestety, wiosną nie zobaczymy dalszych losów pracowników Copernicusa.

W chwili, gdy gwiazdy i ekipa serialu czekali na potwierdzenie ostatecznej daty rozpoczęcia zdjęć do szóstej serii, nieoczekiwanie zapadła decyzja o zamknięciu produkcji. Jakie względy o tym zadecydowały? Na pewno wyniki oglądalności mało satysfakcjonujące w odniesieniu do kosztów ponoszonych na tworzenie serialu i zysków z reklam. Władze stacji doszły do wniosku, na podstawie spadających wyników oglądalności (niespełna 2 mln widzów przy udziale w rynku wynoszącym zaledwie 11,83 proc.), że twórcy mają niewystarczające pomysły, by ten trend odwrócić.

Na pewno w podjęciu decyzji pomogły im także poważne kłopoty z obsadą. Przypomnijmy, że z serialu na własną prośbę wycofał się Paweł Małaszyński, odtwórca roli Maksa Kellera. Wiosną TVN zastąpi "Lekarzy" nowym serialem.

Ślub w finale


Tymczasem widzowie z wypiekami na twarzy czekają na finał piątego sezonu. Jako pierwsi zdradzamy, że Elżbieta i Krzysztof staną na ślubnym kobiercu. Na uroczystości nie zabraknie również Alicji i Andrzeja, którzy przyjadą ze Szwajcarii. Bosakowa dostanie też propozycję objęcia teki ministra zdrowia. Dyrektorem szpitala zostanie Leon, po tym, jak do prokuratury wpłynie pozew przeciwko docentowi Karkoszce i wiceprezydentowi Łąckiemu. Przyczyni się do tego Michał, który nie będzie mógł pogodzić się z tym, że jego ojciec jest kanalią i partaczem. Pocieszy go Paulina, która oznajmi, że z nim zamieszka.

Z kolei Basia dostanie półroczne stypendium w USA, a prof. Pekold odejdzie na emeryturę. Niestety, nie będzie szczęśliwego zakończenia dla Izy i Piotra. Surogatka zniknie bez śladu z ich dzieckiem. Natomiast Anna ostatecznie wystawi Przemka do wiatru.

"Komisarz Alex": Finał 6 grudnia!

Lucyna (Magdalena Walach) nigdy nie kryła, że podziwia Orlicza (Antoni Pawlicki) jako policjanta i że przyjaciel bardzo podoba się jej jako mężczyzna. Od pierwszego spotkania wzdycha do niego skrycie... Michał, dotąd obojętny na wdzięki koleżanki, coraz częściej patrzeć będzie na nią nie tylko jak na podwładną. Wystarczy iskra, by uczucie między nimi wybuchło z pełną siłą! Szczere rozmowy, czułe gesty i pełne pożądania spojrzenia, jakimi się obdarowują, najdobitniej świadczą o tym, że Lucyna i Michał są po prostu skazani na miłość. Zdradzamy, że wreszcie zrozumieją, iż są dla siebie przeznaczeni. Czy pójdą za głosem serca i spróbują ułożyć sobie życie we dwoje?

"Blondynka": Finał 30 listopada

Sylwia (Joanna Moro) dowiaduje się, że Kris (Mariusz Ostrowski) powiedział Antkowi (Aleksander Maliszewski) prawdę o sobie! Dla Kubus przemiana ukochanego wcale nie musi wiązać się z widokami na wspólną przyszłość. Sylwia nie wie, co ma zrobić. Zastanawia się, czy chciałaby wychowywać z fotografem jego syna i w ogóle zostać w Majakach...

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje