Lekarze
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 751
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Danuta Stenka gospodynią nowego programu

Danuta Stenka została prowadzącą program stacji ID "Zabójcze zauroczenie". Tytuł cyklu od razu kojarzy się z filmem "Fatalne zauroczenie" z Michaelem Douglasem i Glenn Close i jak mówi Danuta Stenka, rzeczywiście program wyrasta ze wspólnego korzenia: namiętności, miłości, fascynacji, która odrzucona zamienia się w nienawiść i chęć zemsty, a często kończy się zbrodnią z miłości.Scenariuszy na miłość jest wiele. Jest miłość piękna, która jest cierpliwa i która wszystko wybacza, ale jest też miłość przedstawiana jako chemia, absolutnie nieobliczalna. Granica między miłością, a nienawiścią jest bardzo cienka. Zwykle jest to związane z niespełnieniem, odrzuceniem, czy też próbą wymanewrowania się z toksycznego związku.

"Bloody Valentine" to fabularyzowany, 5-odcinkowy dokument, który przedstawia najgłośniejsze amerykańskie zbrodnie z miłości.

Rola Danuty Stenki w tym mrocznym świecie sprowadza się bycia przewodnikiem, czasem psychologiem, a czasami detektywem po autentycznych historiach, które miały miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Reklama
AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Stenka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy