Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 714
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Co wydarzy się w 5. sezonie?

Nowi bohaterowie, stare miłości oraz świeżo obudzone uczucia. Do tego ciężkie medyczne przypadki i dramatyczna walka o życie. Nowy, 5. sezon serialu zobaczymy po wakacjach . Jednak już teraz uchylamy nieco rąbka tajemnicy.


Reklama

Pewne jest jedno - fanów "Lekarzy" czeka mnóstwo niespodzianek oraz gwałtownych zwrotów akcji. A to przecież kwintesencja dobrej serialowej produkcji.

Nowy chirurg

Pracę w szpitalu Copernicus w Toruniu rozpocznie nowy chirurg - przystojny Przemek Karski (Borys Szyc). Ponieważ jednak lekarz przez wiele lat jeździł w pogotowiu, potrzebuje świetnego nauczyciela, który wprowadzi go w realia panujące na sali operacyjnej. Jego mentorem zostanie doktor Alicja (Magdalena Różczka).

- Borys gra bardzo fajną postać, mamy dużo scen razem - zdradziła aktorka. - Robimy, co możemy, żeby była jakaś iskra między Alicją a Przemkiem, zobaczymy, czy się uda.

Miłości i złamane serca

Nie zabraknie wątków miłosnych. Najbardziej kochliwy okaże się ordynator Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Uwiódł młodą stażystkę, Basię (Aleksandra Hamkało). Obdarowywał ją całusami, ale kiedy ona zostawiła dla niego swoje dotychczasowe życie i Leona Jasińskiego (Jacek Koman), okazało się, że Karkoszka ma dziewczynę - chirurg plastyczną Paulinę (Monika Buchowiec).

- Kobiety zawrócą mu w głowie, ale jak to wyjdzie, sam nie wiem - stwierdził serialowy ordynator. Natomiast doktor Leon oprócz przeżywania swojego zawodu miłosnego, będzie borykać się z problemami córek. Najbardziej martwić go będzie Beata (Agnieszka Więdłocha), która zakochała się w Filipie (Andrzej Niemyt).

Upragnione dziecko

U Wanatów zacznie się układać. Iza (Katarzyna Warnke) i Piotr (Szymon Bobrowski) będą mieli dziecko. Iza upora się z nałogami, by stworzyć prawdziwą rodzinę. Jednak doktor Magda (Marta Ścisłowicz), była kochanka Piotra, nie zrezygnuje z miłości do ginekologa. Co jeszcze się wydarzy? Przekonamy się we wrześniu.


JBJ

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje