Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 730
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Boczarska już nie ukrywa związku z Banasiukiem!

Magdalena Boczarska, czyli Olga Rojko z "Lekarzy", mówiła jeszcze niedawno w wywiadach, że jest zadowoloną ze swojego życia singielką, ale nie miałaby nic przeciwko temu, by się zakochać. Dziś nie kryje, że jest... zakochana!

Kiedy w marcu w jednym z pism ukazały się zdjęcia Magdaleny Boczarskiej przytulającej się podczas spaceru do młodszego od niej o 7 lat Mateusza Banasiuka, czyli Radka z "Pierwszej miłości", stało się jasne, że piękna aktorka spotkała wreszcie mężczyznę, u boku którego czuje się szczęśliwa. Ani ona, ani on nie potwierdzili jednak, że są parą, ale też dementowali plotek na ten temat... Dziś wiadomo już z całą pewnością, że Magdę i Mateusza łączy coś więcej niż tylko dobra znajomość i że nie chcą już dłużej ukrywać przed światem, że się kochają!

Reklama

Po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem 10 maja na gali finałowej Festiwalu Off Plus Camera 2014 w Krakowie, podczas której Mateusz Banasiuk odebrał nagrodę za swą kreację w filmie "Płynące wieżowce". Na warszawskich salonach zadebiutowali natomiast jako para dopiero w minioną sobotę - pojawili się na uroczystej premierze "Intrygi" w Teatrze Kamienica.

Mateusz Banasiuk przez kilka lat związany był z Oriną Krajewską, czyli Agatą z 4. serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem". Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Rozstali się pod koniec ubiegłego roku. Magdalena Boczarska była z kolei do niedawna łączona z Tomaszem Karolakiem, czyli Mirkiem Baronem z "Barona24". Plotkowano, że łączy ich wielka namiętność, mówiono, że świata nie widzą poza sobą, choć oni sami twierdzili, że - choć rzeczywiście kiedyś byli parą - dziś po prostu się przyjaźnią, lubią spędzać ze sobą czas i świetnie się czują w swoim towarzystwie.

- Wierzę, że skoro ludzie byli ze sobą naprawdę blisko, to potrzeba bliskości zostaje. Nie widzę w tym żadnej sensacji. Cieszy mnie przyjaźń z Tomkiem i jest dla mnie ważna - powiedziała Magda w jednym z ostatnich wywiadów, pytana o jej relacje z serialowym Ludwikiem Boskim z "rodzinki.pl".

Magdalena Boczarska nigdy nie kryła, że jej ideałem jest mężczyzna, który potrafi kochać na zabój, ma wiele pasji i jest spełniony w tym, co robi, bo - jak stwierdziła kiedyś - spełnienie oznacza brak kompleksów.

- Nie potrafiłabym być z nudziarzem i egoistą - mówiła w wywiadzie dla miesięcznika "Twój styl" w lutym tego roku.

Wszystko wskazuje na to, że piękna aktorka już swój ideał spotkała.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka z sobotniej premiery w warszawskim Teatrze Kamienica.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | Mateusz Banasiuk | Magdalena Boczarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje