Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 710
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jaki będzie finał szpitalnych romansów?

Czy Alicja zdecyduje się na związek z Maksem? Jak dalej potoczy się romans Sylwii i Daniela? Zapraszamy na 12. odcinek "Lekarzy", a w nim...

Rodzinne kłopoty

Beata wciąż nie jest w stanie zaakceptować Alicji jako siostry. - wzięłaś sobie Maksa, teraz ojca, czego jeszcze chcesz? Siostrzyczki?! - ironicznie zapyta Szymańską. Tymczasem ważą się losy Leona - zdrowie może mu uratować tylko przeszczepienie. Beata decyduje się na zostanie dawcą, czemu Jasiński ostro się sprzeciwia.

Reklama

W tajemnicy przed Leonem również Alicja zgłasza się do badania kwalifikującego ją do zostania dawcą. Której z córek uda się uratować ojca?

Odrzucony i rozżalony

Alicja cały czas odrzuca Kellera. Ten zaczyna być wobec niej bardzo złośliwy. - Nie kupuję tej akcji z Beatą, wykorzystałaś pretekst, żeby się mnie pozbyć - powie rozżalony Maks. Czy to prawda? Napięte stosunki między nimi nie pomagają w pracy w szpitalu...

Co dalej z romansem?

Sylwia i Daniel nadal ukrywają swój związek. Orda ma tego dość. Chce przedstawić swoją wybrankę mamie. Choć romans w pracy nie wydaje się dla nich dobrym rozwiązaniem, oboje próbują zachować profesjonalizm. - I Daniel i Sylwia są profesjonalni, więc starają się okiełznać emocje. Czasem się to nie udaje i są z tego problemy... - zdradziła Katarzyna Bujakiewicz, odtwórczyni roli Sylwii.

Co jeszcze wydarzy się w 12. odcinku "Lekarzy"? Tego dowiecie się oglądając TVN w najbliższy poniedziałek, 19 listopada o 21.30.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje