Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 715
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Córka jest jej oknem na... modę

Danuta Stenka, czyli doktor Elżbieta Bosak z "Lekarzy", nigdy nie była niewolnicą mody ślepo podążającą za najnowszymi trendami. Aktorka przyznaje, że autorytetem w sprawach związanych z tym, w co się ubrać, jest dla niej... córka, 14-letnia Wiktoria!


Reklama


- Wiktoria umie doradzić! Biorąc pod uwagę mój gust, wiek, typ urody, a nawet samopoczucie... - wyznała Danuta Stenka w wywiadzie.

Początkowo, gdy córka zafascynowała się modą, aktorka uważała, że to tylko zabawa, chwilowe zauroczenie... ciuszkami, jakie przeżywa większość nastolatek. W końcu zrozumiała, że to, czym interesuje się i co robi Wiktoria, nie jest tylko zwykłym zastanawianiem się, co by tu jutro na siebie włożyć, ale po prostu pasją!

- Wiktoria śledzi nowe trendy, ogląda pokazy w internecie, komponuje swoje zestawy, komentuje... Do niedawna konsultowałam kwestie ubioru ze starszą córką, Pauliną, teraz coraz częściej obie pytamy o zdanie czy prosimy o radę Wiktorię - twierdzi Danuta Stenka.

Kilka miesięcy temu aktorka postanowiła po raz pierwszy zabrać swoją 14-letnią córkę na profesjonalny pokaz mody. Pojawiły się razem na pokazie kolekcji "Rentgen" Macieja Zienia.

- Dostałam zaproszenia na kilka pokazów, więc pomyślałam, że Wiktorię może to zainteresować. Zaplanowałyśmy, że pójdziemy na trzy konkretne pokazy i poszłyśmy - mówi gwiazda serialu "Lekarze", dodając, że nie rozumie, dlaczego wokół jej wyjścia z córką na imprezę modową zrobił się tak wielki szum medialny.

- Nie widzę powodu, żeby nie pokazywać córkom interesującego ich świata od strony widowni - przyznała Danuta Stenka w wywiadzie.

Wiktoria, która niedawno skończyła gimnazjum, a idąc do liceum wybrała klasę matematyczno-angielską, nie wie jeszcze, czy w przyszłości chciałaby profesjonalnie zajmować się modą. Na razie fascynuje ją stylizowanie siostry i mamy, opowiadanie im o nowinkach modowych, doradzanie, w co się ubrać...

- Wiktoria jest właściwie moim oknem na modę. Muszę przyznać, że w tej dziedzinie jest dla mnie autorytetem - mówi Danuta Stenka.

Dowiedz się więcej na temat: Danuta Stenka | seriale | Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje