Reklama

Legion

Legion

Ocena
serialu
10
Doskonały
Ocen: 2
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Legion": Superbohater bez peleryny

Podczas panelu stacji FX w ramach TCA 2017 twórcy serialu "Legion" zdradzili, co wyróżnia ich produkcję z grona innych superbohaterskich propozycji.

"Legion" to kolorowy, bardzo stylizowany serial dramatyczny z bardzo mocnym wątkiem psychologicznym" - mówi twórca produkcji, Noah Hawley ("Fargo").

Reklama

"Jednym z wyzwań przed jakim stanęliśmy podczas pisania scenariusza było pytanie, jak zachęcić widzów, którzy nie są fanami komiksów, do obejrzenia serialu.

Jeżeli zrezygnujemy z 'gatunku', czy mamy na tyle interesujący serial i historię, którą chcielibyśmy obejrzeć?" - pyta.

Okazuje się, że tak. Kluczem sukcesu nowej produkcji FX jest to, że przedstawiona opowieść rozpoczyna się od "epickiej historii miłosnej pomiędzy Davidem (Dan Stevens), mutantem o ogromnych mocach, i jedną z pacjentek szpitala psychiatrycznego, Syd (Rachel Keller). Dopiero potem dodajemy do tego 'gatunkową' nakładkę".

"Jestem fanem komiksów i opowiedzianych w nich historii, ale doszedłem do wniosku, że chciałem przedstawić opowieść, której nikt się nie spodziewał".

W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Dan Stevens, Aubrey Plaza, Jean Smart, Rachel Keller, Jemaine ClementBill Irwin oraz Katie Ashelton.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje