Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5995
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zdzisław Wardejn dał kosza zakochanej w nim po uszy Magdzie Umer!

Wkrótce minie pół wieku od dnia, kiedy Zdzisław Wardejn poznał na planie Teatru Telewizji kobietę, którą nazywa miłością swojego życia - Małgorzatę Pritulak. Zanim jednak poślubił swą młodszą o siedem lat koleżankę po fachu, miał już na swoim koncie jedno małżeństwo oraz... złamane serce znanej piosenkarki!


Zdzisław Wardejn, czyli Janusz Bukart z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" i Waldemar Barewicz z kultowych "Zmienników", cieszył się w młodości opinią bardzo interesującego mężczyzny. Nie był co prawda typem klasycznego amanta, ale miał w sobie coś, co działało na kobiety jak magnes. Dziewczyny zwracały uwagę na jego ogromne oczy i uroczy dołeczek w brodzie.

Reklama

Kiedy po ukończeniu warszawskiej szkoły teatralnej trafił do zielonogórskiego Teatru Lubuskiego, wszystkie pracujące tam aktorki straciły dla niego głowy.

Zakochał się w jednej z nich i poprosił ją o rękę. Wkrótce po ślubie Irena Grzonka urodziła mu syna. Oboje przenieśli się do Poznania. Wierzyli, że nic ich nie rozdzieli. Niestety, nie było im dane stworzyć szczęśliwej rodziny. Po zaledwie pięciu latach wspólnego życia zdecydowali się na rozwód.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje