Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6445
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wszyscy czekali na szczęśliwe zakończenie, a oni... rozstali się przed ślubem!

Te pary były zaręczone i już miały stanąć na ślubnym kobiercu! Los chciał inaczej...

Piotr Adamczyk i Anna Czartoryska

Ślub i huczną uroczystość mieli w planach Piotr Adamczyk ("Lepsza połowa", "Imię róży") i Anna Czartoryska ("Usta usta").

Reklama

Para zaręczyła się w 2009 roku, jednak dwa lata później doszło do rozstania. O przyczynach sami zainteresowani nigdy nie mówili publicznie. Plotkowano natomiast, że to Czartoryska rzuciła Adamczyka, bo... nie był wierny młodziutkiej aktorce! - To nie dla niego - twierdzili podobno znajomi. "On nie jest stworzony do małżeńskiego życia" - tłumaczyli go znajomi, gdy już kilka dni po rozstaniu był widziany "na mieście" w towarzystwie innej kobiety...

Na szczęście los dopisał szczęśliwe zakończenie dla obojga artystów. Anna Czartoryska wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego a Piotr Adamczyk poślubił Karolinę Szymczak, aktorkę znaną m.in. z serialu "Oko za oko" i filmu "Diablo".

Johnny Deep i Winona Ryder

Zaczęło się piorunem sycylijskim, skończyło skandalem! 17-letnia Ryder poznała Johnny’ego Deppa na planie filmowym. Ich uczucie rozkwitło bardzo szybko. Niemalże od razu, po pierwszej randce, zamieszkali ze sobą, a zaledwie kilka miesięcy później zaręczyli się.

To był burzliwy związek, jednak mimo kłótni i rozstań wydawało się, że miłość ta będzie trwała wiecznie. Na dowód tego Depp wytatuował sobie na ramieniu "Winona Forever".

Niestety na drodze do ich szczęścia stanęła rodzina Winony, która nie zgodziła się na zawarcie małżeństwa przez parę. Oboje podobno bardzo to przeżyli.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama