Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3998
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Tata, a Marcin powiedział": Spotkanie po latach

26 lat od premiery i niemal 20 od ostatniego odcinka serialu jego bohaterowie - Mikołaj Radwan i Piotr Fronczewski znów się spotkali!

Emisję telewizyjnego hitu rozpoczęto pod koniec 1993 roku, a widzowie mogli oglądać historie taty i synka przez niemal 10 lat. Serial "Tata, a Marcin powiedział" był jednym z najchętniej oglądanych programów. Choć były to kilkuminutowe odcinki dialogi bohaterów granych przez Mikołaja Radwana i Piotra Fronczewskiego - cieszyły się ogromną popularnością i sympatią wśród widzów. Ostatnio w "Pytaniu na śniadanie Extra" doszło do wyjątkowego spotkania serialowych taty i synka po 20 latach!

Reklama

W powstającym w latach 1993-1999 serialu Radwan wcielał się wraz z Piotrem Fronczewskim w dociekliwego chłopca oraz starającego się odpowiedzieć mu na każde pytanie ojca. Każdy odcinek przedstawiał rozmowę pomiędzy nimi na temat przyniesiony przez syna po rozmowie ze swoim kolegą - tytułowym Marcinem (nie występującym w serialu). Charakterystyczne zdanie "Tata, a Marcin powiedział...", które zaczynało każdą odsłonę, dało tytuł serialowi oraz na trwale weszło do języka publicznego.

INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje