Reklama

Sylvester Stallone na Tik Toku! "Wygląda jakby miał maskę ze swoją podobizną"

Niedawno na Tik Toku córki legendy kina pojawił się uroczy filmik, na którym widać wspaniałą relację między słynnym ojcem, a aspirująca na modelkę córką. Sistile Stallone opublikowała wideo, na którym świetnie bawi się z aktorem filmu "Rambo", co nie mogło przejść bez echa wśród wiernych fanów Sylvestra Stallone.

Rodzinny filmik do muzyki Mike'a Posnera zrobił spore zamieszanie wśród internautów. Szczególnie uwagę przykuł obecny wygląd 72-latka. Niektórzy nawet twierdzą, że nie przypomina samego siebie i wygląda jakby miał jedynie nałożony filtr ze swoją podobizną. Mają rację?

Aktor jest dla wielu prawdziwą legendą amerykańskiego kina za sprawą takich ról jak Rocky Balboa, czy Rambo. Stąd też miliony osób nadal skrupulatnie śledzą losy swojego idola sprzed lat. Sylvester Stallone stara się również o uwagę młodszej publiczności. 

Założył zatem konto na Instagramie, gdzie poczynania aktora śledzi już ponad 12 milionów osób. Ostatnio dołączył również do swojej pięknej 22-letniej córki na TikToku. Sistile Stallone opublikowała uroczy filmik z ojcem, który był szeroko komentowany na całym świecie.

Reklama

Ojciec z córką pokazali, jak świetne relacje utrzymują, tańcząc do piosenki "Cooler than me" Mike’a Posnera.

Fani aktora byli zachwyceni jego debiutem w serwisie TikTok. Jednak pojawiły się podzielone opinie na temat samego wyglądu aktora. Niektórzy stwierdzili bowiem, że gwiazdor amerykańskiego kina przez swój wiek połączony z zabiegami medycyny estetycznej powoli przestaje przypominać samego siebie.

"Wygląda jak animowany", "Dlaczego wygląda jakby nosił super realistyczną maskę?", "Wygląda jak młody człowiek z tiktokowym filtrem starego mężczyzny" - czytamy pod filmikiem.

Jednak wydaje się, że więcej komentarzy zachwala obecny wygląd Sylvestra Stallone’a. Najwierniejsi fani przyznali, że wygląda doskonale, a nawet odejmują mu 20 lat od metryki. "Starzeje się jak wino", "Jest po 70, a wygląda jakby był po 50" - pisali fani.

Autor: Ula Głowiś

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje