Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6419
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Święta wojna": Co się stało z Joanną Bartel?

Mija właśnie 10 lat od chwili, gdy po raz ostatni mieliśmy okazję oglądać na ekranach Joannę Bartel, czyli niezapomnianą Andzię ze "Świętej wojny". W 2011 roku aktorka zagrała pacjentkę w 435. odcinku "Na dobre i na złe" i znikła. - Nie ma dla mnie ról - twierdzi dziś i dodaje, że teraz wreszcie ma czas, żeby... zakochać się i wyjść za mąż!

Po zakończeniu zdjęć do "Świętej wojny" Joanna Bartel zagrała tylko jedną serialową rolę - w 2011 roku wcieliła się w Elżbietę Ryciak w 435. odcinku "Na dobre i na złe".

Reklama

W ostatnich latach mogliśmy oglądać jedynie na estradzie. W 2019 roku aktorka jeździła po Polsce z programem "Kabaretowy Tok Szok" i do łez rozśmiesza publiczność m.in. żartami ze swej tuszy i swego biustu.

Prywatnie 68-letnia Joanna Bartel żartuje czasem, że Bóg dał jej bardzo dużo talentów, ale poskąpił szczęścia w miłości. Aktorka nigdy nie wyszła za mąż, bo - jak twierdzi - zawód, który wykonuje, nie sprzyja związkom. 

- Zdecydowałam się grać rolę starej panny i dobrze na tym wyszłam. Poza tym... jak się ma dużo przyjaciół, to chłopa nie brakuje - powiedziała kiedyś odtwórczyni roli Andzi w "Świętej wojnie".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama