Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 2267
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Świat według Bundych": Życie po hicie

​Sukces na ekranie nie zawsze idzie w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Przekonały się o tym gwiazdy hitowego sitcomu.

Aż trudno uwierzyć, ale ten jeden z najdłużej emitowanych i najpopularniejszych amerykańskich sitcomów skończył w ubiegłym roku 30 lat! Niestety, jubileuszowy rok nie dla wszystkich okazał się szczęśliwy. Na kilka tygodni przed jego końcem Christina Applegate (Kelly) musiała poddać się zabiegowi usunięcia jajowodów i jajników.

Reklama

- Okazało się, że mam w sobie złośliwy gen i jest ryzyko, że nowotwór może zaatakować ponownie - powiedziała 45-letnia aktorka, która w 2008 r. ze względu na raka piersi przeszła podwójną mastektomię.

- Zrobiłam wszystko, co mogłam. Teraz martwię się o moją córkę. Boję się, że też może zachorować. Będę pilnowała, by regularnie się badała - mówi. Na szczęście więcej spokoju gości w życiu uczuciowym aktorki. Od 2013 r. jest żoną muzyka Martyna LeNoble, przy którym zapomniała o pierwszym nieudanym małżeństwie z aktorem Johnathonem Schaechem (2001-2005 r.).

W zeszłym roku bohaterką tabloidów została też serialowa matka Christiny, czyli Katey Sagal (Peggy). Wszystko za sprawą wspomnień "Grace Notes: My Recollections", które opublikowała. W książce fani 63-letniej aktorki mogli przeczytać jej wstrząsające wspomnienia z czasów młodości.

- Miałam 14 lat, kiedy lekarz przepisał mi tabletki na odchudzanie. Tak to się zaczęło... Później doszły inne leki, alkohol, kokaina. Byłam w 15-letnim ciągu - ujawniła i dodała, że sytuację pogarszał fakt, iż przez dłuższy czas tkwiła w toksycznym związku z Gene’em Simmonsem, muzykiem legendarnego heavymetalowego zespołu "KISS".

W wieku 33 lat trafiła na plan "Świata według Bundych". Wtedy była już czysta, a u jej boku pojawił się mąż nr 3, muzyk Jack White. Cztery lata później, w 1991 r. doszło do tragedii - Katey urodziła martwą córkę. Na szczęście z biegiem lat para doczekała się dwójki dzieci - Sarah Grace (1994 r.) oraz Jacksona Jamesa (1996 r.).

W 2000 r. małżeństwo Sagal przeszło do historii. Katey nie przestała wierzyć w miłość i cztery lata później ponownie stanęła na ślubnym kobiercu - z twórcą "Świata...", Kurtem Sutterem, który w 2008 r. dał jej jedną z głównych ról w "Synach Anarchii". W 2007 r. przyszło na świat ich córeczka Esme Louise, którą urodziła surogatka.

- Przy ostatnim porodzie wystąpiły komplikacje, nie mogłam mieć już dzieci - wyznała aktorka.

Dużo stabilniejsze było za to życie ekranowego partnera Katey, Eda O’Neilla (Al). 71-letni aktor jest od 32 lat (!) mężem koleżanki po fachu, Catherine Rusoff. I jeśli nie liczyć czteroletniej separacji (w latach 1989-1993) spowodowanej domniemaną zdradą męża, ich związek można udać za udany. Jego owocem są dwie córki: Claire (1996 r.) i Sophia (1999). W 2010 r. aktor ponownie, po akcji w 1989 r., kiedy to tabloid zamieścił zdjęcia Eda w towarzystwie tajemniczej kobiety, które potem okazało się fotomontażem, znalazł się na okładkach brukowców. Tym razem nagłówki donosiły, że walentynki aktor zamiast z żoną świętował z... prostytutką. Afera przycichła, ale czy szokujący news był prawdziwy, do dziś wie tylko sam zainteresowany.

Wydaje się jednak, że udział w serialu najbardziej zgubny w skutkach okazał się dla Davida Faustino (Bud). 43-letni dziś aktor szybko zasmakował w alkoholowo- -narkotykowych imprezach. Jakiś czas po zakończeniu "Świata..." zagubiony gwiazdor trafił do Centrum Duchowego w L.A., gdzie poznał przyszłą żonę, Andreę Elmer. Pobrali się w 2004 r.

Trzy lata później spotkali się w sądzie podczas burzliwej rozprawy rozwodowej zakończonej batalią o alimenty, których Faustino nie chciał płacić.

Sposobem na problemy ponownie stały się dla niego używki. Wkrótce został zatrzymany za jazdę pod wpływem substancji odurzających i ich posiadanie, a potem wysłany na leczenie.

W 2014 r. David zaczął pojawiać się u boku Lindsay Bronson. Rok później już jako narzeczeni świętowali pojawienie się na świecie córeczki Avy Marie. W przeciwieństwie do ekranowej rodziny - Ed (od 9 lat gra w serialu "Współczesna rodzina"), Katey (była gwiazdą "Synów Anarchii") i Christiny (ma na koncie dwa własne seriale - "Jej cały świat" i "Kim jest Samantha?" oraz liczne role w amerykańskich komediach)

- David jako jedyny nie wyszedł z szuflady "Świat według Bundych". Nic więc dziwnego, że wręcz desperacko chciałby o sobie przypomnieć w reaktywacji sitcomu, o której mówi się od czterech lat. - Mam nadzieję, że w końcu się uda. To byłaby świetna zabawa, najlepszy czas życia spędziłem na planie "Bundych". Niestety, na razie nie ma na to szans z powodu problemów z prawami autorskimi - wyznał w maju 2017 r.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje