Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3759
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Słoneczny patrol": Zmarnowany potencjał

Zamykamy listę najbardziej popularnych aktorów „Słonecznego patrolu”. Jak czas pokazał, zdecydowana większość z nich była gwiazdami jednej roli. Mieli wszystko – urodę, dobry start, sympatię publiczności. Niestety, zabrakło szczęścia lub... dobrych decyzji.


ReklamaDonna D'Errico (Donna)

Na plan "Słonecznego..." trafiła prosto z rozkładówki Playboya w 1996 r. 23 grudnia 1996 r. wyszła za mąż za muzyka Nikki’ego Sixxa. Doczekali się córki - Frankie Jean Mary Feranna (ur. 2 stycznia 2001 r.). Po rozstaniach i powrotach Donna i Nikki rozwiedli się w 2007 r. Od kilku lat D’Errico jest zagorzałą katoliczką - w 2012 r. doznała odmrożenia, szukając Arki Przymierza. W lutym 2014 46-letnia Donna złożyła wniosek o ogłoszenie bankructwa.

David Chokachi (Cody)

Do grupy ratowników z "Baywatch" dołączył w 1995 r. jako następca Davida Charveta. Był to debiut aktorski ówczesnego modela. Produkcję opuścił po czterech sezonach na własne życzenie - wybrał rolę w serialu "Witchblade: Piętno mocy". Od jego zakończenia występuje gościnnie w serialach, filmach telewizyjnych i reality shows. W latach 1997-1998 spotykał się z koleżanką po fachu Brooke Langton. W 2004 r. poślubił Susan Brubaker. 6 października 2011 r. na świat przyszła córka pary - Brit Madison. Na początku marca tego roku 46-letni David został uhonorowany tytułem Aktywisty Roku przez Surfrider Foundation. Od lat Chokachi jako surfer i wioślarz hobbysta wspiera organizacje charytatywne zajmujące się ochroną wód lądowych.

Carmen Electra (Lani)

Po gorącej sesji dla Playboya debiutowała w serialu w 1997 r. Pograła rok i odeszła, chcąc realizować swoje marzenia o wielkiej sławie. A tę zagwarantowały jej nie kolejne role (w mało ambitnych produkcjach), a powikłane życie osobiste. Pod koniec lat 90. spotykała się z Tommym Lee (eksmężem Pameli Anderson) oraz Fredem Durstem. W 1998 r. wdała się w romans z koszykarzem Dennisem Rodmanem. W listopadzie 1998 r. (kilka miesięcy po śmierci siostry i matki Electry) wzięli ślub. W kwietniu 1999 r. rozwiedli się. 22 listopada 2003 r. aktorka poślubiła muzyka Dave’a Navarro. W lutym 2007 r. sąd uprawomocnił rozwód. Nazwisko Carmen wiązano także z Robem Pattersonem (2008-2012 r.) i Simonem Cowellem (2013 r.). W zeszłym roku 41-letnia Carmen weszła do studia, by nagrać płytę. W pracy spotkała też miłość: producenta Mally’ego Malla.

Jeremy Jackson (Hobbie)

Z serialem związany był od 1991 r., kiedy to zastąpił Brandona Calla (odszedł niezadowolony z powodu małej popularności), do 1999 r., gdy opuścił serial na własne życzenie. Powód? Uzależnienie od narkotyków (po zatrzymaniu za posiadanie metamfetaminy udał się na leczenie). W 2008 r. stał się bohaterem afery - wyciekła sekstaśma z ówczesną dziewczyną, Sky Lopez. W 2011 r. dołączył do grona uczestników "Celebrity Rehab with Dr. Drew", gdzie zmagał się tym razem z uzależnieniem od... sterydów. 12 grudnia 2012 r. po wielu romansach (m.in. z Nicole Eggert) Jackson poślubił swoją długoletnią dziewczynę, Lonnie Wilkinson. Od czasów "Słonecznego..." 33-letni Jeremy rzadko pojawia się na ekranie, głównie w programach typu reality show.

Michael Bergin (J.D.)

Do serialu dołączył w 1997 r. i został do końca. Echem odbił się jego głośny romans z Carolyn Bessette-Kennedy (żoną Johna F. Kennedy’ego Jr.), który wg wyznań aktora (w książce "The Other Man") trwał nawet w trakcie jej małżeństwa. W 2004 r. w piątą rocznicę śmierci kochanki aktor został zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwym. Dziś 45-letni Bergin jest szczęśliwym mężem makijażystki Joy Tilk (od 24 września 2004 r.) i ojcem dwójki dzieci: Jesse (15 l.) i Allanah Jade (9 l.). Cały czas gra w serialach i filmach telewizyjnych.

Traci Bingham (Jordan)

Odeszła z serialu w 1998 r. po dwóch latach, gdy twórcy postanowili tchnąć w produkcję nowe życie i przenieśli akcję "Słonecznego..." na Hawaje. Od tamtej pory Traci stara się pojawiać na ekranie, ale, niestety, są to głównie reality shows. 29 sierpnia 1998 r. poślubiła muzyka Robba Valliera. 18 stycznia 2001 r. sąd zakończył ich małżeństwo. Od 2009 r. 46-letnia dziś Traci zaręczona jest z bankierem Johnem Yarbroughem.

Brooke Burns (Jessie)

Ratowała ludzi przez 3 sezony (w ostatnim gościnnie). Czas zawodowy dzieli na seriale (np. "Melrose Place"), filmy klasy B. i reality shows. W latach 1999-2001 była żoną Juliana McMahona. Z tego związku ma 14-letnią córkę, Elizabeth. W 2004 r. znalazła się na liście zdobyczy samego Bruce’a Willisa. Byli nawet zaręczeni, ale do ślubu nie doszło - rozstali się po 10 miesiącach. Od 2011 r. 36-letnia Brooke jest narzeczoną reżysera Gavina O’Connora.


Gena Lee Nolin (Nelly)

Pożegnała plaże L.A. po 4 sezonach w 1999 r., by zagrać główną rolę w "Sheenie". Od 2000 r. rzadko pojawia się na ekranie, jeśli już to w reality shows. W 2001 r. po ośmiu latach rozwiodła się z Gregiem Fahlmanem, po tym jak ojciec jej syna (Spencera Michaela ur. 1997 r.) sprzedał ich sekstaśmę. W 2004 r. wyszła ponownie za mąż za hokeistę Cale’a Hulse’a, z którym ma syna - Hudsona (8 l.) i córkę - Stellę Monroe (6 l.). Po drugiej ciąży wyszły na jaw jej problemy zdrowotne: arytmia i zapalenie tarczycy Hashimoto. Obecnie 42-letnia Nolin zajmuje się promocją profilaktycznego badania krwi i reklamą swojej książki "Beautiful Inside and Out, Conquering Thyroid Disease with a Healthy, Happy, »Thyroid Sexy« Life" z 2013.

Kelly Packard (April)

W historii "Słonecznego..." pojawiła się w czterech różnych rolach. W latach 1997-99 r. znalazła się w stałej obsadzie. Od odejścia (zmiana obsady w związku z przekształceniem na "Baywatch Hawaii") sporadycznie pojawiała się na małym ekranie. Od 1997 r. Packard jest szczęśliwą żoną ratownika medycznego, Darrina Privetta. Para doczekała się czwórki dzieci: syna: Dallina (9 l.) i córek: Aubrey (10 l.), Halle (6 l.) i Delaney (2 l.). Obecnie 39-letnia Kelly spełnia się w roli żony oraz matki.

Jose Solano (Manny)

Odszedł z serialu po dwóch sezonach w 1998 r. Od tamtej pory cały czas próbuje przypomnieć o sobie widzom małymi rolami w serialach. Później o Solano dwukrotnie na chwilę zrobiło się głośno. Bynajmniej nie dzięki kolejnej roli, a... spraw sądowych: w 2002 r. aktor pozwał wydawców magazyn "Playgirl" za zapowiadanie jego nagiej sesji zdjęciowej, w której nigdy nie wziął udziału; z kolei w 2008 r. sam stał się oskarżonym w sprawie napadu na salon tatuażu. Dziś 43-letni aktor mieszka w L.A. i usiłuje reanimować karierę. Bezskutecznie.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Słoneczny patrol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje