Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 2710
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Słoneczny patrol": Utopione kariery

Głośne romanse, pozwy sądowe, kuracje odwykowe i zakończone kariery. Gwiazdy „Słonecznego patrolu” przekonały się, że udział w światowym hicie telewizyjnym nie jest gwarancją cudownej karier y i życia.


1. C.J. (Pamela Anderson)

Reklama

Największa gwiazda "Słonecznego Patrolu". - Miałam dwóch synów, szalone małżeństwo (z muzykiem Tommym Lee zawarte 19 lutego 1995 r. po czterech dniach znajomości - przyp. red.). Byłam na etapie: nie mogę robić wszystkiego. Odeszłam - zdradza po latach powody, dla których opuściła serial w 1997 r.

Od tamtej pory zagrała w kilku filmach klasy B. (np. "Żyleta"), serialach ("V.I.P.") oraz programach reality show. Jednak najwięcej emocji wzbudza od lat jej życie osobiste, szczególnie związki. A tych było sporo. Najpoważniejsze: z Tommym Lee (w 1998 r. rozwód oraz krótkotrwałe zejście eksmałżonków w 2008 r.; w 2002 r. Pam wyznała, że eksmąż zaraził ją wirusowym zapaleniem wątroby typu C), Marcusem Schenkenber- ANDERSON giem (1998-2001 r.), Kidem Rockiem (2001-2003 r., 2006 r. zejście - ślub, poronienie i rozwód), Rickiem Salomonem (2006-8 r. - ślub, rozwód i oskarżenie o oszustwo). Na koncie ma ponad 11 okładek "Playboya" oraz dwie sekstaśmy. Kilka miesięcy temu 47-letnia seksbomba zszokowała wszystkich totalną metamorfozą - ścięła swój znak rozpoznawczy: bujne blond loki. Obecnie czeka na drugi już rozwód z Salomonem (pobrali się w styczniu 2014 r.). Powód? Imprezowe nawyki Ricka. Aktorka od lat aktywnie wspiera fundacje charytatywne działające na rzecz zwierząt czy walki z AIDS i HCV.

2. Matt (David Charvet)

- Nie chcę być kojarzony jedynie z czerwonymi szortami. Rola nie stanowi już dla mnie wyzwania - mówił, odchodząc z serialu w 1995 r.

Sezon później dołączył do stałej obsady hitu Spellinga, "Melrose Place", z którego odszedł (został zwolniony z kontraktu dwa lata przed jego wygaśnięciem) w 1998 r. Porzucił aktorstwo i podpisał z francuskim Universal Music siedmioletni kontrakt muzyczny. Wydał trzy płyty. Po licznych romansach (między innymi z Yasmine Bleeth) od 2006 r. jego serce należy do jednej kobiety - artystki Brooke Burke. Para pobrała się 12 sierpnia 2011 r. już po narodzinach ich dwójki dzieci: Heaven Rain (2007 r.) oraz Shaya Bravena (2008 r.). Od powrotu do USA i aktorstwa zagrał w... dwóch produkcjach i wziął udział w dwóch reality show (jednym francuskim). Dziś 42-letni Charvet mieszka z rodziną w Kalifornii i prowadzi firmę budującą luksusowe rezydencje w przystępnych cenach. W wolnych chwilach wspomaga organizacje charytatywne.

3. Summer (Nicole Eggert)

Strój ratowniczki odwiesiła w 1994 r. po jego 4. sezonie. Miała dość pracy w zimnym Atlantyku.

Grywa w serialach i filmach telewizyjnych oraz bierze udział w reality show. W młodości romansowała: z aktorem Coreyem Haimem (1991-3), którego wielokrotnie ratowała po zażyciu narkotyków. W 2000 r. po siedmiu latach znajomości poślubiła kolegę po fachu Justina Hawricka. W tym samym roku na świat przyszła ich córka Dilyn, a dwa lata później rozwiedli się. Po rozstaniu Nicole pocieszała się m. in.: w ramionach ekskolegi z planu Jeremy’ego Jacksona. W 2007-8 r. głośno było o jej związku z muzykiem Leorem Dimantem, którego na koniec oskarżyła o stosowanie przemocy. W 2011 r. urodziła drugą córkę, Keegan. Tożsamość ojca dziecka nieznana. 10 września 2013 r. do sądu wpłynął wniosek (3. w ciągu roku) 41-letniej Nicole o ogłoszenie bankructwa.

4. Jimmy (Kelly Slater)

Zawodowy surfer. Najmłodszy (20 l.) i zarazem najstarszy (39 l.) zdobywca Pucharu. Laureat ponad 60 tytułów.

Swoją przygodę ze "Słonecznym..." zakończył w 1993 r. po udziale w niepełnym 3. sezonie. Powód? Dezaprobata środowiska sportowego. W 1995 r. dowiedział się, że jego eksdziewczyna Tamara jest w ciąży. Dziś 42-letni Slater jest ojcem 18-letniej Taylor. W przeszłości jego nazwisko łączono ze znanymi pięknościami: Pamelą Anderson (1998-2000 r.), Gisele Büűndchen (2005- 6 r.) czy Cameron Diaz (2007 r.). Od 2007 r. jego serce ma właścicielkę - businesswoman, Kalani Miller. - Kiedy będę miał 50 lat, chcę być jeszcze lepszym surferem - dla mnie to życiowa podróż - mówi w wywiadach. W wolnych chwilach działa charytatywnie na rzecz ekologii.

5. Stephanie (Alexandra Paul)

Ratowała ludzi przez pięć lat. W 1997 r. pożegnała plaże L.A., żeby iść dalej i rozwijać się zawodowo.

Od tamtej pory cały czas jest czynna zawodowo - pojawia się gościnnie w serialach (np. "Mad Men") i w filmach, większości klasy B. 16 września 2000 r. wyszła za mąż za triathlonistę Iana Murraya. Sama brała udział w wielu zawodach. Niestety, w 2002 r., nabawiła się kontuzji kolana i musiała zrezygnować z trójboju, ale znalazła zastępstwo - pływanie. Od lat jest także aktywną działaczką. Walczy o ekologię, prawa zwierząt i zabiera głos polityczny. W listopadzie ub. roku sąd wydał 49-letniej Alexandrze i jej mężowi zakaz zbliżania się do Nicole Albrecht - niemieckiej psychofanki, która w 2011 r. sama dostała nakaz trzymania odległości od rodziny aktorki.

6. Caroline (Yasmine Bleeth)

W 1997 r. zmęczona rolą Caroline opuściła serial. Zagrała w kilku filmach i serialach (m.in.: "Nash Bridges" i "Wybrańcy fortuny").

W grudniu 2000 r. zapisała się na leczenie do ośrodka uzależnień. Tam poznała ówczesnego właściciela klubów go-go, Paula Cerrito (mąż od 25 sierpnia 2002 r.). Jesienią 2001 r. policja zatrzymała parę za jazdę pod wpływem kokainy i jej posiadanie. Bleeth dostała dwa lata w zawieszeniu, sto godzin prac społecznych i została wysłana na odwyk. - Kokaina stała się moim chłopakiem, moim przyjacielem, moją rodziną - wyznała w 2003 r. po opuszczeniu kliniki. Dziś 46-letnia, czysta od dekady, Yasmine mieszka z mężem w Michigan. Z dala od mediów i Hollywood poświęca się działalności charytatywnej.

7. Logan (Jaason Simmons)

Odszedł z serialu w trakcie 5. sezonu (1997 r.), chcąc zająć się poważnym aktorstwem. Po opuszczeniu produkcji rozpoczął naukę w szkole teatralnej.

Marzył o poważnej karierze filmowej. Niestety, przeliczył się. Zagrał w kilku niszowych (np. "Sharknado") ale również i ambitnych, niezależnych produkcjach. Występował także na deskach londyńskiego teatru. W marcu 2008 r. udzielił wywiadu w rodzinnej Australii magazynowi "New Idea" i pochwalił się swoją rodziną: narzeczonym, aktorem Johnem O’Callaghanem, oraz wówczas 6-letnim synkiem, Odinem z Ugandy (adoptowanym dwa lata wcześniej przez Johna). Wszyscy czekali na ślub, ale para rozstała się kilka miesięcy później. Dziś 44-letni Jaason walczy o prawa gejów w Ameryce i Australii oraz ochronę lasów deszczowych w Tasmanii.

Dowiedz się więcej na temat: Słoneczny patrol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje