Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6719
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Siostrzana rywalizacja?! Czy bliźniaczki Olsen nie przepadają za Elizabeth?

Przy okazji emisji serialu "WandaVision" internauci odnaleźli starą piosenkę, którą o gwieździe serialu nagrały jej starsze siostry. A Elizabeth Olsen opowiedziała o relacjach ze znanymi bliźniaczkami w jednym z wywiadów.

Mary-Kate i Ashley Olsen są pewnie jednymi z najbardziej popularnych oraz znanych bliźniaczek show-biznesu.

Na koncie mają role w filmach i serialach (w tym kultowym amerykańskim serialu "Pełna chata"), a dziś zajmują się projektowaniem ubrań i biżuterii pod marką The Row.

Swego czasu obie bliźniaczki były królowymi skandali i lądowały na pierwszych stronach gazet.

Ostatnio głośno mówi się o ich młodszej siostrze, Elizabeth Olsen, która przez lata dorastała w cieniu sióstr i o której... mało kto wiedział!

Reklama

Aktorka podbiła serca widzów w kilku niezależnych filmach, serii "Sorry for Your Loss" oraz w produkcjach z uniwersum Marvela, gdzie wcielała się w postać Scarlet Witch.

W tym roku na platformie Disney+ zadebiutował serial "WandaVision", który okazał się jednym z największych streamingowych hitów ostatnich miesięcy.

Młodsza siostra Olsen stała się bardziej popularna, a niedawno udzieliła wywiadu brytyjskiej edycji magazynu "Glamour".

Opowiedziała o swoich rolach, doświadczeniach w branży filmowej, atakach paniki oraz relacjach z siostrami.

Okazuje się, że te nie zawsze były łatwe. Elizabeth Olsen rzadko mówi o swoich starszych siostrach.

W rozmowie z "Glamour" wspominała, że jeszcze jako dziecko przebywała często na planie z Ashley i Mary-Kate (zagrała później razem z nimi w trzech filmach) i czuła na sobie negatywny wpływ ich sławy, co jej zresztą przeszkadzało.

"Miałam 10 lat i myślałam o pójściu na casting, jednak zdałam sobie sprawę, że to nie dla mnie. Musiałabym opuścić treningi sportowe, lekcje tańca i inne dodatkowe zajęcia w szkole. Poza tym z jakiegoś powodu nie chciałam być kojarzona z Mary-Kate i Ashley.  Wydaje mi się, że już wtedy rozumiałam, czym jest nepotyzm. Wiedziałam, że na coś nie zasłużyłam, więc mi to przeszkadzało. Myślałam wtedy, że kiedy zostanę aktorkę to będą znana jako Elizabeth Chase [Chase to drugie imię aktorki - przyp. red.].

Kiedy Internet oszalał na punkcie "WandaVision" na jaw wyszło kilka innych ciekawych informacji z dzieciństwa gwiazd.

Amerykańskie media przypomniały bowiem piosenkę, jaką bliźniaczki nagrały na temat swojej siostry w 1994 roku.

W jednym z odcinków ich programu "The Adventures of Mary-Kate & Ashley" bliźniaczki wykonały utwór "B-U-T-T Out" skierowany do ich młodszej siostry.

W odcinku bliźniaczki rozwiązują paranormalną zagadkę i nie chcą, żeby Elizabeth im towarzyszyła.

Śpiewały, że wolą m.in. zjeść ślimaki i wykąpać się w szlamie niż spędzić z nią czas.

Choć miało to być śmieszne, a pod koniec okazuje się, że zależy im na młodszej siostrze, to współcześni odbiorcy stwierdzili, że piosenka nie miała dobrego przesłania i cała sytuacja jest nieodpowiednia oraz okropna. Niektórzy twierdzili, że siostry się nienawidzą.

Szczególnie, że wcześniej w jednym ze swoich teledysków ("Brother for Sale" z filmu "Our First Video") bliźniaczki starały się sprzedać swojego brata za kilka centów. Na Twitterze rozpętała się burza.

Po premierze serialu okazało się również, że większość użytkowników mediów społecznościowych nie wiedziało, że Elizabeth Olsen jest młodszą siostrą bliźniaczek.

Czy siostry obecnie dogadują się ze sobą i nie rywalizują?

Na pewno to Elizabeth, jako najpopularniejsza i najzdolniejsza z trójki, może zaśpiewać nową piosenkę.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama