Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9892
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Shaun Weiss: Gwiazdor Disneya był na samym dnie. Dziś jest nie do poznania!

Shaun Weiss, który popularność zdobył dzięki występom w filmach Disneya, przez długi czas był uzależniony i o mało nie przekreślił swojego życia. Dwa lata temu został nawet zatrzymany przez policję, a media obiegły zdjęcia, które zszokowały fanów. Gwiazdor zupełnie nie przypominał siebie. Aktor wielokrotnie przyłapywany był również na tym, jak... wyjadał resztki ze śmietników. Ostatnie informacje na temat Weissa mogą jednak napawać optymizmem. Czyżby ulubieniec widzów wreszcie wychodził na prostą.

Przypominamy artykuł, który pierwotnie został opublikowany w lipcu 2022 r.

Upadek gwiazdora

W 2020 roku media na całym świecie rozpisywały się na temat aresztowania gwiazdora Disneya. Fani nie mogli uwierzyć, że z policyjnych fotografii patrzy na nich Shaun Weiss, który w latach 90. był jednym z najpopularniejszych młodocianych aktorów swojego pokolenia. Większość widzów pamięta aktora jako pulchnego i uroczego chłopca filmów o przygodach drużyny hokejowej. 

Popularność przyniósł mu film z 1992 roku pt. "Potężne Kaczory" opowiadający o drużynie hokeja. Obraz cieszył się tak dużą popularnością, że nakręcono aż trzy części. Weiss grał w każdej z nich. Później pojawił się w kilku produkcjach telewizyjnych oraz serialach. Ostatni raz na ekranie pojawił się w 2016 roku w filmie "Mad", ale zagrał tam mało znaczącą rolę.

Reklama

Ulubieniec widzów trafił... za kraty

Niestety, po początkowym sukcesie, Weiss zaprzepaścił swoją szansę na filmową karierę. Z czasem nowe propozycje przestały spływać, a aktor zaczął topić smutki w używkach. Jego sytuacja znacząco pogorszyła się w 2015 roku po śmierci ojca aktora. Shaun Weiss już praktycznie nie odstawiał butelki, uzależnił się od używek i miał kłopoty z prawem. Za kratki trafił po raz pierwszy w 2017 r., kiedy został skazany za kradzież. W więzieniu miał spędzić 150 dni, jednak skończyło się tylko na 12. 

Pięć dni po wyjściu wpadł znowu - tym razem za posiadanie metamfetamıny. Problemy z prawem miał także w sierpniu 2018 roku, gdy aresztowano go za picie w miejscu publicznym. Mimo pomocy przyjaciół, stał się bezdomny, widywano go, jak wyjadał resztki ze śmietników. W styczniu 2020 ponownie został aresztowany, tym razem za próbę kradzieży samochodu. Był pod wpływem. Do mediów przedostały się zdjęcia z aresztowania. Fani byli zaskoczeni w jak złej formie był ich idol sprzed lat. Shaun Weiss wyglądał o wiele starzej niż wskazywała na to jego data urodzenia. 

To już koniec jego problemów?

Paradoksalnie to aresztowanie było punktem zwrotnym w jego życiu. W powrocie do trzeźwości pomógł mu aktor Drew Gallagher. "Nie jest zwykłym ćpunem, który bardziej lubi być na haju niż mieć świetną karierę. Chodzi o to, że jest chory psychicznie" - mówił o aktorze w rozmowie z mediami. Na Instagramie dokumentował powrót Shauna Weissa do zdrowia. Gallagher do tej pory jest ogromnym wsparciem dla byłego gwiazdora. Weiss na swoim Instagramie opublikował grafikę z napisem "Kocham Drew Gallaghera". Jesienią ubiegłego roku dodał z kolei zdjęcie z nowonarodzonym synem aktora. 

Shaun Weiss w ostatnich dniach stycznia obchodził druga rocznicę życia w trzeźwości. Aktor i jego przyjaciel, Drew Gallagher, z tej okazji postanowili udostępnić w mediach społecznościowych sklejkę dwóch fotografii - jedna przedstawia Weissa w jego najgorszej kondycji, a druga w obecnej. Okazuje się, że dziś uwielbiany aktor wygląda znakomicie, a po dawnych problemach nie ma śladu.

Jakiś czas temu aktor pochwalił się kolejną zmianą, czyli nowym uzębieniem. Weiss stracił swoje zęby w skutek zażywania metaamfetaminy. Dr Gabe Rosenthal za darmo zajął się rekonstrukcją uzębienia aktora. "To nowy świt, to nowy dzień, to nowe życie... i czuję się DOBRZE! Shaun Weiss, gratulacje! Uśmiechaj się jak najwięcej!" - napisał pod opublikowanym zdjęciem stomatolog. 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy