Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6436
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rose McGowan: Trudne życie gwiazdy "Czarodziejek"

Rose McGowan w ostatnich latach znalazła się na czołówkach wielu gazet oraz na stronach głównych wielu portali, kiedy przyczyniła się do zdemaskowania producenta filmowego Harveya Weinsteina. To ona wraz z innymi aktorkami i aktywistkami zaczęła mówić głośno o wykorzystywaniu seksualnym w Hollywood.

W 2018 r. na rynku pojawiła się biografia McGowan zatytułowana "Brave" a na antenę trafił czteroodcinkowy serial dokumentalny "Citizen Rose".

Reklama

Aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z ról w filmach takich jak "Czarna Dalia", "Krzyk" czy "Maczeta", jest również znana szerokiej publiczności z serialu "Czarodziejki", w którym przez pięć sezonów wcielała się w Paige, przyrodnią siostrę głównych bohaterek.

Jak się okazuje, życie Rose McGowan jest pełne trudnych chwil i życiowych dramatów. Niewiele osób wie, że jej rodzina wpadła w szpony sekty.

Kiedy aktorka była mała i mieszkała we Włoszech jej ojciec był pod silnym wpływem grupy, która zabraniała swoim członkom kontaktów ze światem zewnętrznym (nie mogli czytać gazet, oglądać telewizji), mieli przebywać w ciemnych pokojach.

Ojciec McGowan zdecydował się na ucieczkę, gdy okazało się, że przywódca ruchu Rodzina chce wciągnąć dzieci w praktyki seksualne.

Wielka loteria na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

Zapraszamy do udziału w wielkiej loterii. W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla ciebie niespodziankę. Możesz wygrać gotówkę! Z okazji 20-lecia Interii zapraszamy do Multiloterii.

Codziennie do wygrania minimum 20 000 złotych, a w finale nagroda, która z każdym Waszym zgłoszeniem rośnie! Zawalcz o duże pieniądze już teraz!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje