Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6436
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Randy Quaid: Upadek gwiazdora lat 80. i 90.

"W krzywym zwierciadle" to seria filmów, które od lat bawią widzów na całym świecie. Jednym z bohaterów był zwariowany kuzyn Eddie, w którego wcielał się Randy Quaid. Aktor ma na swoim koncie wiele ról w filmach i serialach, ale dzisiaj wiedzie życie dalekie od gwiazdorskiego.

W latach 90. Randy Quaid cieszył się ogromną sympatią widzów. Karierę zaczął jako 20-latek w 1971 roku. Trzy lata później był nominowany do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Ostatnie zadanie". W latach swojej świetności grał u boku największych hollywoodzkich gwiazd. Kilkanaście razy był nominowany do najważniejszych nagród w branży. Dzisiaj nic nie zostało z dawnej sławy, a aktor nie przypomina samego siebie.

Reklama

Problemy Quaida zaczęły się w połowie pierwszej dekady XXI wieku. W 2006 roku Quaid pozwał producentów filmu "Tajemnice Brokeback Mountain" za fałszywe przedstawienie produkcji jako "niskobudżetowego filmu artystycznego bez perspektyw na zarabianie pieniędzy", aby móc wypłacić aktorom mniejsze gaże za role. W lutym 2008 roku komisja związku zawodowego aktorów teatralnych ukarała go grzywną ponad 81 tysięcy dolarów. 

Jego spektakl "Wesołe kumoszki z Windsoru" został wycofany z Broadwayu. Według "New York Post" członkowie obsady oskarżyli aktora o fizyczne i słowne zanęcanie się nad aktorami oraz muzykami. Do tego przedstawienie miało zostać odwołane z powodu "dziwacznego zachowania aktora". Adwokaci odpierali zarzuty obsady, a aktor przerzucał winę na producentów. "Jestem winny tylko jednej rzeczy: występu, który wywołał reakcję tak głęboko odczuwaną przez aktorów i producentów, którzy mieli niewielkie doświadczenie w moim procesie twórczym, że tak naprawdę myślą, że jestem Falstaffem" - napisał w oświadczeniu.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje