Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 3766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przeżyła gwałt, ciężką chorobę i rozstanie z mężem. Co dziś słychać u Fran Drescher?

Podbiła serca widzów już w 1993 roku, kiedy to premierę telewizyjną miał serial "Pomoc domowa", pierwowzór polskiej "Niani". Fran Drescher przez kolejne sześć lat rozbawiała do łez, zarażała uśmiechem i pozytywną energią. Jednak jej życie prywatne nie było usłane różami... Co słychać u niej dziś?

Jej pierwszym mężem była młodzieńcza miłość, Peter Marc Jacobson. Pobrali się w wieku 21 lat i postanowili zacząć nowe wspólne życie w Los Angeles - ona, jako aktorka, on - scenarzysta i producent.

Reklama

Niestety życie młodego małżeństwa nie zaczęło się szczęśliwie. W 1985 roku do ich apartamentu włamało się dwóch mężczyzn, którzy ogłuszyli i związali Petera, a następnie na jego oczach brutalnie zgwałcili Fran. To było niezwykle traumatyczne przeżycie dla aktorki. Sama przyznała, że nie skorzystała wtedy z pomocy specjalistów i do dziś żałuje, że nie nagłośniła tej sytuacji, ponieważ sprawa i tak wyszła na jaw po latach - odkrył i upublicznił ją jeden z portali plotkarskich, a wspomnienia tamtego dnia powróciły ze zdwojoną siłą.

"Po napaści nie poszłam na terapię. Byłam tą superkobietą, która zmiotła wszystko pod dywan i ruszyła dalej. Przez rok unikałam swojego odbicia w lustrze. Czas leczy rany, ale nie wymazuje ich z pamięci. Są blizny, które nigdy nie znikają" - wspomina aktorka.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje