Kultowe seriale
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 10114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Power Rangers": Dlaczego Amy Jo Johnson nie wzięła udziału w wydaniu specjalnym dla Netfliksa?

W kwietniu na Netfliksie pojawi się "Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always", gdzie wystąpią niektórzy członkowie oryginalnej obsady. Do produkcji nie dołączyła m.in. Amy Jo Johnson, Różowa Ranger. Fani spekulują, że powodem mogły być kwestie finansowe.

Serial "Power Rangers" oparty na japońskich Super Sentai powstał w 1993 roku. W Polsce produkcję wyemitowała stacja Polsat w 1997 roku. Serial można było oglądać również w wydaniu na kasetach VHS i płytach DVD.

"Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always": Oryginalna obsada w nowej produkcji

W specjalnej produkcji Netfliksa "Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always" pojawi się wielu oryginalnych, ukochanych bohaterów, w tym: David Yost (oryginalny Niebieski Ranger), Walter Emanuel Jones (oryginalny Czarny Ranger), Catherine Sutherland (druga Różowa Ranger), Karan Ashley (druga Żółta Ranger), Johnny Yong Bosch (drugi Czarny Ranger), Steve Cardenas (drugi Czerwony Ranger).

Reklama

W "Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always" nie wystąpił nieżyjący już aktor Jason David Frank. Grał on Tommy'ego Olivera, Zielonego i Białego Rangera. Frank zmarł w listopadzie zeszłego roku.

"Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always": O czym będzie?

Rangersi ponownie zjednoczą się, by walczyć z Ritą Odrazą (Barbara Goodson podkłada jej głos), która, jak się okazuje, zabiła Triniego, oryginalnego Żółtego Rangera. Portal Deadline opisuje produkcję jako "odcinek specjalny". Netflix opublikował zwiastun, który w niecały jeden dzień uzyskał wynik ponad miliona wyświetleń na YouTube. 

"Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always" pojawi się na platformie 19 kwietnia.

"Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always": Amy Jo Johnson nie pojawiła się w odcinku specjalnym

W obsadzie specjalnego odcinka zabrakło Amy Jo Johnson, aktorki, która wcielała się w postać Różowej Ranger, Kimberly Hart. Mimo, że ciągle bierze udział w eventach związanych z "Power Rangers", a nawet wystąpiła w filmowej wersji z 2017, utrzymuje, że z odcinkiem specjalnym dla Netfliksa nie chce mieć nic wspólnego.

W oryginalnym serialu z lat 90. wystąpiła w aż 138 odcinkach na przełomie dwóch lat. Gdy fani zauważyli jej nieobecność w zwiastunie do "Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always", zaczęli spekulować, że aktorka zrezygnowała z udziału w wydaniu specjalnym z powodów finansowych.

"Proszę, przestańcie mówić, że nie wzięłam w tym udziału z powodu pieniędzy, bo to po prostu nieprawda" - napisała na Twitterze. "Może po prostu nie chciałam nosić spandeksu po pięćdziesiątce. A może nie mogłam wyjechać na miesiąc do Nowej Zelandii. Albo to nie wasz interes" - dodała.

Nawiązała również do śmierci Jasona Davida Franka. Podkreśliła, że zdjęcia do produkcji były realizowane przed tragicznym zdarzeniem, a ona i Frank postanowili nie brać w niej udziału z własnych powodów.

Czytaj więcej: 

"Power Rangers": Kultowi bohaterowie powrócą w odcinku specjalnym. Kiedy emisja?

Najgorsze filmy i seriale o superbohaterach. Mamy śmiać się czy płakać?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Power Rangers
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy