Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6457
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Polskie wersje zagranicznych seriali - sukces czy niewypał?

Okazuje się, że dobrze znane polskie seriale nie są niczym nowym i oryginalnym w świecie filmu! Wiele z tak chętnie oglądanych produkcji jest adaptacją zagranicznych, odnoszących sukcesy w danym kraju. Czy znacie polskie wersje zagranicznych seriali?

"Prosto w serce" - "Jesteś moim życiem"

"Jesteś moim życiem" to argentyński serial, w którym główną rolę grałaza znana ze "Zbuntowanego anioła" Natalia Oreiro.

Reklama

W "Jesteś moim życiem" wcieliła się w młodą zawodową bokserkę, Monitę, która doznała nagłej kontuzji, która uniemożliwiła jej wykonywanie zawodu.

W tajemnicy przed bliskimi postanowiła ubiegać się o inną pracę i mimo braku doświadczenia szybko dostała posadę sekretarki i zakochała się w przystojnym szefie.

Taka sama historia przytrafiła się Monice, głównej bohaterce "Prosto w serce" - polskiej wersji argentyńskiego serialu. 

Serial w Polsce doczekał się tylko dwóch serii, jego oglądalność nie była zadowalająca i stacja TVN zdecydowała się zdjąć go z anteny. Również opinie  fanów na temat produkcji nie były zbyt przychylne. Krytykowano przede wszystkim grę Anny Muchy oraz dialogi.

"Kto wpadł w ogóle na pomysł, żeby Muchą zniszczyć taki fajny KOMEDIOWY serial Sos mi vida? To, co leci na TVN-ie to jakaś porażka, aktorzyny nienaturalne i do tego wszystko jest jak nudna opera mydlana. Tymczasem oryginał był śmieszny i w pewnym sensie wyśmiewał telenowele. Postać Debbie była niesamowita",

"Mucha w roli głównej - nieporozumienie. Monika to postać bezbarwna - bez jakichkolwiek emocji",

"Anna Mucha nie nadaje się zbytnio do tej roli mogliby postarać się o jakąś inną aktorkę, taką miej znaną" - pisali internauci.

Argentyńska wersja zachwyciła z kolei pojawiającą się w każdym odcinku piękną Natalią Oreiro.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje