Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4199
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Piękna córka Izabelli Scorupco

Izabella Scorupco jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Urodę po znanej mamie odziedziczyła jej córka, Julia. Dziewczyna niedawno skończyła 22 lata. Czy pójdzie w ślady jedynej polskiej dziewczyny Bonda?

Izabella Scorupco w połowie lat 90. związana była z Mariuszem Czerkawskim. Chociaż małżeństwo trwało tylko dwa lata, to na zawsze połączyła ich miłość do córki. Po rozwodzie aktorka wyjechała do Szwecji i to właśnie tam początkowo wychowywała się Julia Scorupco.  

Reklama

 W 2003 roku Izabella Scorupco poślubiła Amerykanina Jeffreya Reymonda i razem z córką przeprowadziła się do Stanów. W 2003 roku na świat przyszedł syn pary. Niestety to małżeństwo również nie przetrwało, ale aktorka razem z rodziną pozostała w Stanach.

Gwiazda "Ogniem i mieczem" aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Chętnie pokazuje na nim swoją rodzinę. 

Na zdjęciach z córką wyglądają prawie jak siostry. 

Julia również chętnie dzieli się swoimi życiem w sieci. Internauci są zachwyceniu urodą dziewczyny i relacji, która łączy ją z matką. 22-latka jest nie tylko piękna, ale również ambitna. Jako nastolatka została zaproszona do Białego Domu na spotkanie z Barackiem Obamą. 

- Jest bardzo dobrą uczennicą w swojej szkole i w ogóle w stanie Los Angeles. Oni mają takie spotkania, jest tam kilkaset młodych osób. Uważa się, że to jest taka elita i przyszłość demokracji i rozwoju tego kraju. To było niesamowite wyróżnienie - mówił Mariusz Czerkawski w "Dzień Dobry TVN". Obecnie dziewczyna studiuje na prestiżowym Uniwersytecie Berkeley.

22-latka łączy swoją przyszłość z show-biznesem, ale nie poszła w ślady mamy. Julia studiuje medioznawstwo oraz socjologię. Ma już za sobą pierwsze zawodowe doświadczenia na planach popularnych produkcji. Pracowała m.in. przy produkcji amerykańskiej edycji "Mam talent". Obecnie związana jest z wytwórnią Warner Bros. jako stażysta. Zajmuje się promocją.  swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje