Kultowe seriale
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 10115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Olga Frycz i Jacek Borcuch: Ich romans był skandalem! Dlaczego im nie wyszło?

Olga Frycz i Jacek Borcuch poznali się w 2009 roku na planie docenionego i nagrodzonego przez krytyków filmu "Wszystko, co kocham". O ich romansie huczała cała Warszawa.

Olga Frycz (znana serialowym widzom z produkcji takich jak "M jak miłość" oraz mazurskiej sagi o przygodach Małgorzaty Jantar) zagrała we "Wszystko, co kocham" Basię, główną bohaterkę produkcji. Na planie pomiędzy reżyserem i młodszą od niego o 14 lat aktorką  wybuchł gorący romans.

Jacek Borcuch porzucił dla byłej gwiazdy "M jak miłość" swoją żonę, Ilonę Ostrowską. Mimo rozstania, jak donosiły media, polski reżyser nie chciał się rozwodzić. Decyzję podjęła w końcu Ostrowska, a do rozwodu pary doszło w styczniu 2012 roku.

Reklama

Rozstanie pary po siedmiu latach małżeństwa przebiegło w atmosferze skandalu, a o jego przyczynach plotkowała cała Polska.

W mediach plotkarskich można było przeczytać, że Jacek Borcuch nie chciał walczyć z uczuciem, jakie wybuchło między nim a Olgą Frycz i dlatego zdecydował się zostawić rodzinę dla swej nowej miłości.

Jego związek z gwiazdą mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" przetrwał jednak zaledwie 5 lat. Zakończył go podobno... kolejny romans.

Jak donosił "Fakt": "Jacek Borcuch nie ma żalu, że Olga Frycz wyniosła walizki z jego mieszkania. Wszak od kilku tygodni jego serce bije szybciej dla pięknej blondynki, przez którą zakończył się jego związek z gwiazdą M jak miłość. Reżyser widywany jest na schadzkach z jurorką show ‘TVN Aplauz, aplauz’ - Małgorzatą Ohme".

Co ciekawe, relacja Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha przetrwała. Po rozwodzie gwiazda "Rancza" i reżyser nie zerwali ze sobą kontaktu.

"Trzeba się jakoś umieć dogadać, trzeba się lubić i my się lubimy, szanujemy. On mi nic złego nie zrobił. Dziecko mi zrobił, ale to super. To największa miłość, największe nasze szczęście, które mamy" - wyznała Ilona Ostrowska w jednym z wywiadów, pytana o relacje z eksmężem.

Obecnie Ilona Ostrowska od kilku lat jest związana z gitarzystą Patrykiem Stawińskim.

W 2020 roku Ilona Ostrowska pochwaliła się w mediach społecznościowych, że zagrała w nowym serialu Jacka Borcucha. Mowa o produkcji HBO "Warszawianka", do której scenariusz napisał Jakub Żulczyk.

Z kolei Olga Frycz niedługo zostanie po raz drugi mamą. Jak poinformowała na Instagramie, dziecko zamierza wychować sama.

Zbliża się Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy