Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9916
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najlepsza serialowa rodzina

Trwa nasz Wielki Serialowy Plebiscyt Wszech Czasów! Możecie głosować na swoje ulubione postaci/wątki/seriale. Oto kolejny odcinek: Najlepsza serialowa rodzina.

Nie są idealni: kłócą się i godzą, zdradzają i nienawidzą, jak w "Modzie na sukces", nie zawsze są normalni: jedzą kolację na cmentarzu i mają lokaja-olbrzyma, jak w "Rodzinie Addamsów, wreszcie nie są też modelowi: ojciec wychowuje swoje trzy córki przy pomocy przyjaciela i szwagra, jak w "Pełnej chacie".

Są po prostu tacy, jak my. Być może dlatego w serialach szukamy rodziny, z którą moglibyśmy się utożsamiać. Którą z nich lubicie najbardziej?

KLIKNIJ I WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ RODZINĘ! ODDAJ GŁOS JUŻ TERAZ I WEŹ UDZIAŁ W WIELKIM SERIALOWYM PLEBISCYCIE WSZECH CZASÓW!

Reklama

"Rodzina Addamsów"

 

Czarny humor w najlepszym wydaniu: Addamsowie są rodziną niczym z horroru. Mieszkają na bagnach, w zapuszczonym pałacu, lubują się w sadystycznych zabawkach, ich lokaj jest olbrzymem... Choć nie są typową rodziną, kochają się jak każda inna, a głowa rodziny - Gomez Addams jest w stanie spełnić każdą zachciankę swojej wybrednej żony, nawet zorganizować kolację przy świecach... na cmentarzu!

"Cudowne lata"

"What would you think if I sang out of tune, would you stand up and walk out on me?..."- tymi słowami czołówki zaczynał się serial naszego dzieciństwa. Opowieść o zwyczajnej amerykańskiej rodzinie żyjącej w latach 60. ubiegłego wieku gromadziła przed ekranami tysiące fanów. Przez kilka lat towarzyszyliśmy Arnoldom w codziennym życiu. Widzieliśmy, jak najmłodszy - Kevin - dorasta i z jakimi problemami musi się mierzyć już jako mężczyzna. 

"Moda na sukces"

Taki serial, w którym na przestrzeni 24 lat odbyło się ponad 60 ślubów, w większości tych samych osób, musi być wieczny. Jak wieczna jest miłość. To bezkonkurencyjny tasiemiec. W rodzinie Forresterów sytuacje w stylu "zabili go i uciekł" to chleb powszedni. Jedno jest pewne: jak głosi znany dowcip, tylko Chuck Norris wie, ile będzie odcinków "Mody na sukces"!

"Pełna chata"

Ciepły i rodzinny serial o wdowcu, któremu w wychowywaniu córek pomagało dwóch zwariowanych przyjaciół, w latach 90. gromadził przed telewizorami całe rodziny. Żona Danny’ego zginęła w wypadku samochodowym, a jemu zawalił się świat. Na pomoc przyszedł kolega i szwagier. Dzięki nim bohater odzyskał radość życia. Z nimi wychował też wspólnie trzy córki i stworzył prawdziwą, kochającą się rodzinę

"M jak miłość"

Któż z nas nie zna Mostowiaków? Seniorzy rodu: Barbara i Lucjan oraz ich 4 dzieci, spośród których każde nosi imię na literę "M": Marysia, Marta, Marek i Małgosia. Choć ich rodzina doświadczyła już większej ilości nieszczęść niż biblijny Hiob, z każdym potrafi sobie poradzić, dzięki wzajemnemu wsparciu i miłości.

"Klan"


Opowieść o wielopokoleniowej warszawskiej rodzinie stała się największym hitem telewizyjnym w historii TVP. Lubiczowie (i Chojniccy) goszczą na ekranach już od ponad 15 lat! Wciąż doświadczani przez los, jednak wierni dewizie "w rodzinie siła". Choć już kilkakrotnie zapowiadano ich zdjęcie z anteny, oni trzymają się dzielnie!

To tylko niektóre spośród rodzin, jakie pojawiły się w naszym zestawieniu. Jeżeli chcesz poznać inne, WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PLEBISCYCIE i oddaj swój głos na najlepszą serialową rodzinę XX wieku!

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy