Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 2595
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mission Impossible": Konkurs

Oglądaj "Mission Impossible", weź udział w naszym konkursie i zgarnij nagrody!

Serial "Mission Impossible" można opisać jednym słowem: kultowy! Świadczy o tym nie tylko popularność wśród widzów (w efekcie czego producenci zdecydowali się nakręcić aż siedem sezonów), ale przede wszystkim ponadczasowość jego fabuły. To właśnie losy agentów tajnej organizacji IMF (Impossible Missions Force) stały się inspiracją dla twórców filmowej sagi z Tomem Cruisem w roli głównej. Do tego specjalnie na potrzeby serialu Lalo Schifrin, niezwykle utalentowany argentyński kompozytor, stworzył motyw muzyczny, który stał się nie tylko rozpoznawalny na całym świecie, ale także został uhonorowany nagrodą Grammy.

Reklama

Z okazji emisji 4. sezonu serialu "Mission Impossible" ŚwiatSeriali.pl i kanał CBS Action ma dla was konkurs. Do wygrania są książki, które ukazały się nakładem Grupy Wydawniczej Foksal:

3 książki z autografami autora - Dror A. Mishani "Chłopiec, który zaginął" z "Mrocznej Serii"

2 książki - M. M. Petlińska "Fundusz" z serii "Fabryka Sensacji".

By stać się właścicielem jednej z nich, wystarczy w interesujący sposób odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Co było największą misją niemożliwą w Twoim życiu?

Nagrody trafią do Autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi.

Odpowiedzi (wraz z zdanymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, email kontaktowy) wyślij do Redakcji na adres: konkurs@swiatseriali.pl. I pamiętajcie, że w konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.

Konkurs trwa do 04.09.13, do godziny 12:59.

 

Opis nagród:

Dror A. Mishani  "Chłopiec, który zaginął"

Znakomity debiut historyka powieści kryminalnej, porównywanego do Henninga Mankella i Stiega Larssona. Przed nami Awi Awraham, izraelski detektyw XXI wieku!

Pewnego dnia szesnastoletni Ofer wychodzi z domu do szkoły i znika bez śladu. Inspektor policji Abraham Abraham ma poczucie winy, bo zgłoszenie zaginięcia początkowo zignorował. Ale zdeterminowany, by odnaleźć chłopca, powoli zatraca się we frustrującym dochodzeniu. Im więcej bowiem Awi Awraham dowiaduje się o chłopcu i jego życiu, tym bardziej... oddala się od prawdy. Tylko jeden człowiek, sąsiad Ofera i jego korepetytor, Ze’ew Awni, ma coś do powiedzenia policjantowi. Ale czy jego zeznanie doprowadzi do rozwiązania sprawy, zanim będzie za późno?

 

Małgorzata M. Petlińska "Fundusz"

Rdzeń książki został oparty o sprawę Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych dochodzi do niespotykanych dotąd spadków, które doprowadziły do ruiny inwestorów, przedsiębiorców i gospodarkę. Piotr Mylczek, młody pracownik Ministerstwa Finansów zostaje zaangażowany do specjalnego zespołu, który ma wyjaśnić przyczyny zamieszania. Podczas pracy odkrywa, że doszło do olbrzymich manipulacji, w które mogą być zamieszane spółki notowane na GPW. Odsunięty od sprawy, postanawia za wszelką cenę dowiedzieć się, kto stoi za spadkami na GPW, manipulacjami szefa KNF i tajemnicą FOZZ. Nie wie, że równolegle rozgrywa się inna bitwa, która może doprowadzić do rozpadu Unii Europejskiej i wojny w Europie.


Zapoznaj się z regulaminem

Dowiedz się więcej na temat: Mission: Impossible | seriale | konkursy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje