Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Miłość na bogato": Najbardziej wyśmiewany polski serial?

W 2013 roku o serialu Vivy mówiło pół Polski. Kontrowersyjna produkcja wzbudzała w widzach raczej śmiech zażenowania niż zachwyt. Krytycy nazwali serial największą klapą dekady, ale twórcy "Miłości na bogato" zdawali się tym nie przejmować. Nawet oni nie mogli powiedzieć, że było to dzieło ambitne.

Serial skupiał się na losach grupki bogatych, młodych ludzi z Warszawy. Do ról zatrudniono osoby, które dopiero zaczęły stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Wśród nich były m.in. początkujące modelki, tancerze "You Can Dance", Playmate Roku oraz aspirujące celebrytki. Ich gra aktorska pozostawiała wiele do życzenia.

Reklama

Serial stacji Viva Polska doczekał się emisji dwóch sezonów. Internauci chętnie wyśmiewali się z "Miłości na bogato". Pierwszy sezon był internetowych hitem - liczba osób oglądających odcinek przekraczała 350 tysięcy. Odcinki kolejnej serii nie powtórzyły tego wyniku, kiedy zaprzestano emisji online. W telewizji serial oglądało średnio 26 tys. widzów. 

Według większości z nich serial był tak zły, że aż dobry. "Zaproponowali mi, żebym została twarzą rajstop", "W Warszawie jest więcej predyspozycji", "Zjesz coś? Pomarańczę, anansa?", "Ja tak zawsze piszę szampana także" - cytaty z serialu robiły furorę wśród internautów. Niektóre zyskały miano kultowych. Producentów serialu nie martwiły złośliwe komentarze. W końcu nieważne jak mówią, byle mówili. 

"Większość krytycznych uwag nie pochodzi od grupy docelowej, twórcy ironicznych memów to przede wszystkim panowie. W dobrym tonie jest hejtować ‘Miłość na bogato’, bo wtedy jest się cool. Jednak także dzięki hejterom pierwszy odcinek serialu miał rekordową liczbę kliknięć w internecie. Może więc powinniśmy pomyśleć o wysłaniu niektórym szampana i pomarańczy?" - mówiła Barbara Wiśniewska z firmy Viacom, do której należy stacja Viva.  

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama