Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5995
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Biniek: Miłość prosto z planu i… pożegnanie z aktorstwem. Dlaczego zniknęła?

30 lat temu występowała w najpopularniejszych polskich serialach. Później na kilka lat zniknęła, by powrócić rolą w serialu Polsatu. Ostatecznie zrezygnowała z aktorstwa. Czym zajmuje się dziś Małgorzata Biniek?

Zaczynała w najpopularniejszej polskiej telenoweli lat 90. - "Radiu Romans". Na planie serialu poznała swoją wielką miłość, Jana Jankowskiego. Zagrali parę zakochanych. Aktorzy nie poprzestali jednak ...na serialowej znajomości...

Reklama

"Zupełnie stracił dla niej głowę. Zmienił się. Nagle zapragnął być mężem i ojcem - opowiada o tamtej miłości kolega aktora.

I tak się stało. Wzięli ślub, a na świecie pojawili się ich dwaj synowie: Marcin i Michał. Jan dużo pracował, zarabiał na rodzinę, a ukochana zajmowała się domem i dziećmi. Mówiono, że to źle wpłynęło na ich małżeństwo, ona też chciała grać, rozwijać się aktorsko.

"Zaczęli się mijać, a kiedy się widywali, ich związek niszczyły kłótnie. Po 10 wspólnie spędzonych latach, nie mogąc dojść do porozumienia, zdecydowali się rozstać" - relacjonował magazyn "Na Żywo".


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje