Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4230
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mackenzie Rosman: Na razie jest o niej cicho...

Co słychać u młodziutkiej gwiazdki "Siódmego nieba"? Po nagim skandalu i kilku mniej udanych rolach, słuch po niej zaginął...

Urodziła się 28 grudnia 1989 roku w Charleston, w Południowej Karolinie. Serialowa Ruthy, swoją karierę rozpoczęła już jako kilkulatka (wystąpiła m.in. w reklamówce Nike). Jednak największą sławę przyniosło jej "Siódme niebo". Do tej pory nie powtórzyła sukcesu, jaki odniosła w serialu. A, sądząc po medialnych burzach, jakie rozpętywała, bardzo by tego chciała...

Reklama

Po rozwodzie swoich rodziców, w 1993 roku, przeprowadziła się z matką, ojczymem i rodzeństwem do Los Angeles. W Mieście Aniołów jej opiekunowie podpisali kontrakt z agencją talentów. To otworzyło małej Mackenzie drogę do kariery.

Największym dotychczasowym osiągnięciem młodej gwiazdki jest rola najmłodszej córki pastora Camdena w "Siódmym niebie".

Rosman bardzo zależało na rozgłosie. Po zakończeniu serialu nie dostała żadnej satysfakcjonującej propozycji, choć wystąpiła w sumie w 6 filmach i serialu ("Tajemnica Amy").

Dlatego postanowiła podsycić zainteresowanie mediów, wrzucając do sieci swoje rozbierane zdjęcia. Na szczęście fotografie ujrzały światło dzienne już po zakończeniu zdjęć do serialu i producenci nie mogli wyrazić swojego oburzenia.

Mackenzie słynie z tego, że nie ma kompleksów i lubi chwalić się swoim ciałem. Chętnie pozuje fotografom, jej wdzięki mogliśmy oglądać m.in. na łamach magazynu dla panów "Maxim".

Ostatni raz mogliśmy oglądać ją na ekranie w 2015 roku, kiedy wcieliła się w Chelsea w krótkometrażowym filmie "Ankh". Od tamtej pory po Mackenzie słuch zaginął. Jej życie możemy nadal obserwować na Instagramie, gdzie regularnie dodaje posty.

Jednak spodziewamy się, że powróci, być może w atmosferze kolejnego skandalu...

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje