Reklama

"Łowca androidów": Ridley Scott potwierdza, że powstanie serialowy spin-off

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Noah Hawley realizuje spin-off słynnego filmu „Obcy – ósmy pasażer Nostromo”. Jak się okazuje, nie jest to jedyne dzieło Ridleya Scotta, które doczeka się wersji serialowej. Sam reżyser poinformował, że powstanie również spin-off „Łowcy androidów”.

Informacje przekazane przez Ridleya Scotta są niezbyt szczegółowe.

"Napisaliśmy już scenariusz pilota 'Łowcy androidów' oraz jego biblię. Prezentujemy to chętnym jako dziesięcioodcinkowy serial telewizyjny" - ujawnił reżyser w programie "Today" radia BBC. Mianem "biblii" określa się dokument, w którym opisane są m.in. zarys fabuły serialu, jego bohaterowie i to, co miałoby się w nim wydarzyć w kolejnych sezonach.

"Obcy" i "Łowca androidów": Serialowe wersje

W podobnym tonie Ridley Scott wypowiedział się też o serialu będącym spin-offem "Obcego". Według słów reżysera, aktualnie pisany jest scenariusz jego pilotowego odcinka, powstaje również biblia serialu, który liczył będzie 8 - 10 odcinków. Serial dla stacji FX stworzy Noah Hawley ("Fargo"). Nie wiadomo, jaki kanał bądź platforma streamingowa zainteresuje się serialowym "Łowcą androidów".

Reklama

"Łowca androidów" to legendarny film z 1982 roku, którego bohaterem jest grany przez Harrisona Forda, Rick Deckard. To tytułowy detektyw, który specjalizuje się w poszukiwaniu zbiegłych androidów zwanych replikantami. W 2017 roku kontynuację "Łowcy androidów" wyreżyserował Denis Villeneuve.

Krytyka filmu "Dom Gucci"

W wywiadzie dla BBC Ridley Scott odniósł się również do zarzutów Patrizii Gucci, która w kwietniu tego roku skrytykowała najnowszy film reżysera - "Dom Gucci". Jej zdaniem Scott wykorzystał słynną rodzinę tylko po to, by na tym zarobić.

"Dom Gucci" opowiada historię zabójstwa Maurizio Gucciego. Ostatniego członka rodziny Guccich, który stał na czele tego słynnego włoskiego domu mody.

Zobacz też:

"Wiedeńska krew": Dramat kryminalny powraca z 2. sezonem

Jennifer Lopez i Ben Affleck wezmą ślub?

"Wiedeńska krew": Historyczny dramat i kryminał w jednym

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Łowca androidów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL