Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6451
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Lisa Robin Kelly: Alkohol odebrał jej wszystko

O popularności oraz pieniądzach, które przynosi za sobą sława marzy wiele osób. Jednak nie wszystkim przynoszą one szczęście. Wiele znanych osób w drodze na szczyt potyka się i upada na sam dół. Taki los spotkał gwiazdę serialu "Różowe lata siedemdziesiąte", Lisę Robin Kelly. Jej przygoda ze sławą zakończyła się tragicznie. Aktorka zmarła w wieku zaledwie 43 lat.

Lisa Robin Kelly urodziła się 5 marca 1970 roku w Southington w Connecticut. Swoją karierę zaczynała na początku lat 90. Od ról w "Renegacie", "Z Archiwum X" i "Świat według Bundych". Chociaż pojawiała się w popularnych serialach, to długo musiała czekać na swój przełom. Największą popularność przyniosła jej rola w sitcomie telewizji FOX "Różowe lata siedemdziesiąte". 

Reklama

Kelly nie kryła swojego zadowolenia z takiego obrotu sprawy. Rola w serialu wiele dla niej znaczyła. "Uwielbiam swoją bohaterkę. Cieszę się, że mogę ją grać, bo mam z Laurie wiele wspólnego. Na przykład też jestem flirciarą, manipuluję swoim ojcem i mam trudną relację z bratem" - mówiła w jednym z wywiadów. 

Niespodziewanie, po pięciu sezonach Kelly pożegnała się z serialem i została zastąpiona przez inną aktorkę. Fani byli w szoku. Dopiero po latach wyszła na jaw przyczyna tej decyzji. Podczas pracy nad serialem Kelly straciła ciążę. Nie potrafiąc sobie poradzić z bólem oraz ze sławą zaczęła coraz częściej sięgać po alkohol. Jej zachowanie na planie pozostawiało wiele do życzenia.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama