Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4239
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Legendarna gwiazda prosi o wsparcie. Potrzebne jest aż 60 tysięcy złotych!

Barbara Krafftówna, czyli niezapomniana Honorata z kultowych „Czterech pancernych i psa”, jest bohaterką dokumentalnego filmu „Krafftówna w krainie czarów”, którego premiera zaplanowana jest na przyszły rok, o ile uda się... zebrać pieniądze na dokończenie produkcji! - Wierzymy, że ukończymy film w takiej formie, w jakiej to zaplanowaliśmy – mówią twórcy dokumentu.

Barbara Krafftówna pod koniec ubiegłego roku świętowała swe 90. urodziny. Podczas jubileuszu aktorki w Teatrze Polonia rozpoczęły się zdjęcia do filmu dokumentalnego "Krafftówna w krainie czarów", którego bohaterką jest odtwórczyni niezapomnianych ról w serialach "Czterej pancerni i pies", "Niewiarygodne przygody Marka Piegusa" i "Przygody pana Michała" oraz filmach "Jak być kochaną" i "Rękopis znaleziony w Saragossie".

Reklama

- Dużą część zdjęć mamy już za sobą - twierdzą twórcy dokumentu o wybitnej aktorce, dodając, że właśnie okazało się, że może im zabraknąć pieniędzy, by dokończyć film, do którego scenariusz powstał na podstawie książki Remigiusza Grzeli.

W imieniu legendarnej gwiazdy reżyser i producent "Krafftówny w krainie czarów" - Maciej Kowalewski, którego telewidzowie z pewnością pamiętają jako Franka Stachyrę z "Lokatorów" - zaapelował do fanów aktorki, by... zrzucili się na ukończenie dokumentu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje