Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5995
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kultowy aktor Wiesław Gołas miał udar!

Wiesław Gołas, aktor znany m.in. z serialu "Czterej pancerni i pies" przeszedł udar. O stanie zdrowia 90-letniego artysty poinformowała jego żona w rozmowie z "Super Expressem". Aktor ma problemy z mową.

Maria Krawczyk-Gołas, żona Wiesława Gołasa, w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że w październiku artysta przeszedł udar. Choć z jego stanem zdrowia jest już lepiej, to aktor nadal ma problemy z mówieniem, jednak może liczyć na opiekę swojej małżonki. Wiesław Gołas nie ryzykuje opuszczania domu, aby nie narażać się na inne choroby.

Reklama

"Mąż miał udar, ciężko mu się mówi. Udar miał w październiku. Ale jest na chodzie. Opiekuję się nim. Wszystko będzie dobrze" - wyznała.

Wiesław Gołas to jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów, wykonawca słynnej piosenki "W Polskę idziemy" i odtwórca około 120 ról filmowych, teatralnych i telewizyjnych.

Popularność przyniosły mu role w takich produkcjach, jak "Potop", "Alternatywy 4", "Brunet wieczorową porą", a przede wszystkim serial "Czterej pancerni i pies", w którym wcielił się w Tomasza Czereśniaka. Doskonale odnajdował się także w satyrze, był gwiazdą "Kabaretu Dudek", a także współzałożycielem "Kabaretu Koń".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama