Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3965
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kultowe seriale: Wszystkie sekrety niezapomnianej Ireny Kwiatkowskiej wkrótce wyjdą na jaw...

W przeddzień 8. rocznicy śmierci niezapomnianej Ireny Kwiatkowskiej do księgarń w całej Polsce trafi książka o znakomitej aktorce, która w pamięci telewidzów zapisała się m.in. jako kobieta pracująca w "Czterdziestolatku", Zofia Jankowska w "Wojnie domowej" i Maria Piórecka w "Zmiennikach".


Irena Kwiatkowska była bez wątpienia najbardziej kochaną przez Polaków aktorką XX wieku. Była też jedną z najbardziej tajemniczych i... najskromniejszych polskich gwiazd. Nie mówiła w wywiadach o swym życiu prywatnym, mieszkała w niewielkim mieszkaniu w zwyczajnym bloku, robiła zakupy w osiedlowych sklepikach, nie bywała na bankietach, a na spektakle do teatrów, w których grała, jeździła tramwajem. Dopiero po jej śmierci na jaw zaczęły wychodzić sekrety, które przez lata ukrywała przed fanami i mediami...

Reklama

O tym, jaka naprawdę była Irena Kwiatkowska, będziemy mieli okazję przekonać się już wkrótce - tuż przed 8. rocznicą śmierci aktorki do księgarń trafi książka "Kwiatkowska. Żarty się skończyły", którą autor - Marcin Wilk - napisał na podstawie nie publikowanych dotąd pamiętników popularnej "Kwiatkosi", należących do niej dokumentów i listów oraz rozmów przeprowadzonych z najbliższymi jej ludźmi, bratanicą Krystyną i gosposią Zofią.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje