Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3976
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kultowe seriale: Emilia Krakowska szykuje się do piątego ślubu?

Aktorka ma już 74 lata i... cztery małżeństwa na swoim koncie. Jednak gwiazda znów jest zakochana!
Emilia Krakowska aż cztery razy wychodziła za mąż. Jest też cztery razy rozwiedziona... gwiazda nie uważa jednak, że źle lokowała swoje uczucia:

Reklama

- Nie można tak powiedzieć. Zarówno ja jak i moi partnerzy mamy swoje wizje, które w zestawieniu ze sobą nie są realizowane. Wtedy się rozczarowujemy. A jak ma być między nami źle, rozstajemy się i idziemy dalej - wyznała aktorka w wywiadzie dla tygodnika "Angora".
Niezapomniana Jagna z "Chłopów" przyznała jednak, że za każdym razem powód rozstania był ten sam...

- Chcieli, żebym była kurą domową, która od czasu do czasu wyjdzie do teatru i coś zagra - wspomina. - Nie przypuszczali, że mój zawód pochłania mnie przez 24 godziny na dobę. W efekcie ja grałam, a oni organizowali sobie inaczej życie, uważając, że jest to normalne.

Wielka dama polskiego kina stara się jednak zachować dobre wspomnienia z każdego związku: - Nie narzekam, bo człowiek z każdego związku wynosi mądrość, doświadczenie. Nie wszyscy z nas muszą znaleźć partnera na całe życie.

Nie oznacza to jednak, że aktorka zrezygnowała z miłości: od kilku już lat jest związana z panem Sergiuszem, architektem. Czy para planuje... ślub?

- Już nas oboje to nie bawi, bo ślub to swego rodzaju misterium teatrum. Bardzo się lubimy i cenimy, spotykamy się, kiedy mamy na to czas i ochotę, zwiedzamy razem świat i organizujemy podróże - wyznaje Emilia Krakowska.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chłopi (serial) | Emilia Krakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje