Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9916
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kochankowie XX wieku

Któż z nas nie przeżywał serialowych romansów, nie utożsamiał się z bohaterami czy nie próbował przemówić im do rozsądku? Dziś przedstawiamy wam najsłynniejsze pary serialowych kochanków XX wieku.


Rozpoczynamy nasz Wielki Serialowy Plebiscyt Wszech Czasów! Od dziś będziecie mogli głosować na swoje ulubione postaci/wątki/seriale. Dziś odcinek pierwszy: Kochankowie XX wieku.

KLIKNIJ I WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ PARĘ SERIALOWYCH KOCHANKÓW! ODDAJ GŁOS JUŻ TERAZ I WEŹ UDZIAŁ W WIELKIM SERIALOWYM PLEBISCYCIE WSZECH CZASÓW!

Kasia i Jacek ze "Zmienników"

Kasia Piórecka chce zmienić swoje życie, dlatego stara się o pracę w Warszawskim Przedsiębiorstwie Taksówkowym. Ponieważ kadrowy, od którego zależy jej zatrudnienie, nie lubi kobiet, Kasia stawia się na miejscu jako... Marian Koniuszko! Z miejsca dostaje pracę i zakochuje się w swoim zmienniku - Jacku Żytkiewiczu. To dopiero love story!

Reklama

Dana i Fox z "Z Archiwum X"

Dana i Fox to agenci FBI zajmujący się tropieniem zjawisk paranormalnych. Od pierwszego odcinka wyczuwalna jest między nimi chemia. Jednak zawsze jest im nie po drodze. Na pierwszy pocałunek tej pary widzowie musieli czekać... 6 lat! Jak powiedział producent "Z Archiwum X": "Kiedy tylko ta dwójka prześpi się ze sobą, będzie to koniec serialu".  Mulder i Scully są sobie oddani, niczym w najlepszym związku. Łączy ich zaufanie, wzajemna troska i... miłość?

Meggie i Ralph z "Ptaków ciernistych krzewów"

Bodaj najbardziej romantyczny mezalians wszech czasów. Serial opowiada historię miłości księdza katolickiego do dziewczynki, która została mu oddana na wychowanie. Wciąż powtarzany na antenach różnych telewizji, wzrusza kolejne pokolenia.

Barbara i Bogumił z "Nocy i dni"

Ekstrawertyk i introwertyczka. Barbara przeżywa zawód miłosny i zaraz potem wychodzi za mąż za Bogumiła. Choć zupełnie różni, przyciągają się. Rozważny i spokojny Bogumił oraz nostalgiczna i niepogodzona z życiem Barbara. Dwie zupełnie różne postawy życiowe i... jedno małżeństwo!

Kinga i Piotrek z "M jak miłość"

Choć mają około trzydziestu lat, mogą pochwalić się kilkunastoletnim stażem małżeńskim. Poznali się jeszcze w liceum. Przeżyli niejedną burzę: utratę wzroku Kingi, zdradę Piotrka, rewanż żony, narodziny ich dziecka... Ich małżeństwo wisiało niedawno na włosku, z powodu ponętnej Moniki, która próbowała rozbić ten związek, ale nadal są razem. Dobrali się jak w korcu maku?

Magda i Piotr z "Magdy M."

Na ich pierwszy pocałunek widzowie musieli czekać aż cały sezon serialu! Dopiero w ostatnim odcinku powściągliwa prawniczka Magda uległa czarowi mecenasa Piotra i jej świat zawirował. Wraz z kolejną serią przyszła choroba Piotra, kłamstwa, żal i ból. Jednak, ku uciesze wiernych fanów, wszystko skończyło się happy endem.

Michaela i Byron z "Doktor Quinn"

Serce pani doktor, która porzuciła Boston i wyjechała na Dziki Zachód, do miasteczka Colorado Springs, od dłuższego czasu biło mocniej na widok Sully’ego - samotnego górskiego trapera. Jednak Michaela długo walczyła z tą miłością. W końcu zdecydowała się ulec. Wzięli ślub i razem wychowywali jej adoptowane dzieci. Doczekali się też własnego potomstwa.

Joel i Maggie z "Przystanku Alaska"

Do Cicely na Alasce, przyjeżdża dr Joel Fleischman, aby odpracować studia medyczne. Młody lekarz wcale nie jest z tej przeprowadzki zadowolony: w mieście zostawił narzeczoną, a Cicely uważa za "dziurę zabita dechami". Jednak pobyt osładza mu Maggie O’Connell, która wynajmuje mu domek. Ich częste kontakty, wpierw przymusowe, przeradzają się we wzajemną fascynację. Widz tylko czeka na spektakularny wybuch tego uczucia!

Adam i Ewa z serialu "Adam i Ewa"

On - młody model i gwiazda reklamy, ona - starsza o 6 lat, urzędniczka bankowa. Miłość na pozór niemożliwa. Inne środowiska, doświadczenia, ale... Kiedy Adam i Ewa spotykają się po raz pierwszy od razu wiedzą, że będą ze sobą już do końca życia. Historia romantyczna, z wieloma tragicznymi wątkami. Koniec - szczęśliwy!

Kasia i Tomek z serialu "Kasia i Tomek"

Młodzi, wykształceni, nie widzą świata poza sobą. Choć są parą od siedmiu lat, nie śpieszą się z decyzją o małżeństwie. Ich codzienne relacje są burzliwe i powodują wiele zabawnych sytuacji. Kasia i Tomek mają skrajnie różne temperamenty, charaktery, poglądy, a jednak to jest ich recepta na udany związek!

Wszystkie niesamowite związki z "Mody na sukces"

Można by wyliczać wszystkie konstrukcje, ale po co? "Modę na sukces" potraktujmy jako jeden wielki romansowy twór. W końcu, czy w jakimkolwiek innym serialu występują tak skomplikowane związki? Ojciec może stać się zięciem syna, a brat - wnukiem... 

Al i Peggy ze "Świata według Bundych"

Ciężko stwierdzić, co połączyło tę dwójkę, jednak jak widać, dobrze im razem.  Ona - leniwa "gospodyni", która nie umie ani gotować, ani sprzątać. Całe dnie spędza przed telewizorem, obżerając się słodyczami. On - sprzedawca w sklepie obuwniczym, fan piwa i futbolu. Oboje nieudacznicy. Rodzina w krzywym zwierciadle.

Maddie i David z serialu "Na wariackich papierach"

Para detektywów, których łączy nie tylko praca. Fani serialu emocjonowali się w tym samym stopniu zagadkami kryminalnymi, które rozwiązywali, co relacjami łączącymi parę głównych bohaterów. Miłosne napięcia pomiędzy nimi były osią fabuły.

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy