Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 2247
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kłamstewka i intrygi wiekowych dam...

Już w niedzielę na scenie stołecznego Teatru Kamienica spotkają się dwie wybitne aktorki komediowe, uwielbiane przez widzów gwiazdy kultowych seriali - Krystyna Sienkiewicz, czyli Jadwiga Leśniewska z "Rodziny Leśniewskich", i Zofia Czerwińska, czyli Zofia Balcerkowa z "Alternatywy 4" i pani Zosia z "Czterdziestolatka".

Krystyna Sienkiewicz i Zofia Czerwińska przygotowują się do premierowego przedstawienia komedii "Zamknięty świat", która od najbliższej niedzieli zagości na afiszu Teatru Kamienica. Grają sąsiadki, dwie ekscentryczne singielki dawno mające za sobą "datę ważności" i potrafiące już tylko... kłamać i intrygować.

Reklama

Kłamstwo w kłamstwie i intryga w intrydze - tak w skrócie można określić "Zamknięty świat", dziejącą się w czterech ścianach, komedię. Lucyna (Krystyna Sienkiewicz), nieco stuknięta wiekowa emerytka, zręcznie manipuluje nielubianą, ale jednak jedyną towarzyszką mało rozsądnych gier i zabaw, swoją sąsiadką. Ernestyna (Zofia Czerwińska), niestrudzenie godzi się na to zabawne darcie kotów , byleby tylko uciec od mało interesującej samotności. Z ich spotkań wynika mnóstwo nieprawdopodobnych sytuacji, śmiesznych i strasznych zarazem.

Czy dwie starsze panie odnajdą w intrygach i kłamstewkach sposób na zabicie nudy? Czy uda się im w końcu dojść do wniosku, że - skazane na siebie - potrzebują swego towarzystwa jak powietrza i po prostu muszą być przyjaciółkami?

Znakomite dialogi, zaskakujące zwroty akcji i najwyższej klasy aktorstwo to niewątpliwie największe atuty "Zamkniętego świata", pierwszej polskiej adaptacji sztuki Catherine Aigner.

Jesteście ciekawi, jak wygląda sceniczne starcie dwóch gigantek polskiej sceny rozrywkowej? Wybierzcie się koniecznie do Teatru Kamienica!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z próby do spektaklu z udziałem Krystyny Sienkiewicz i Zofii Czerwińskiej.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje