Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jessica Biel: Od nastolatki z serialu do gwiazdy i żony Timberlake'a

Serialowi widzowie pamiętają ją jako Mary Camden z "Siódmego nieba". Dziś nadal wygląda jak nastolatka, ale wiele się u niej zmieniło. Zdobyła światową sławę, zagrała w kasowych hitach, wyszła za mąż za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w show-biznesie i urodziła dwoje dzieci. Co słychać u Jessiki Biel?


Początki kariery w Mieście Aniołów

Reklama

Jessica Biel, a dziś właściwie Jessica Timberlake, gdyż aktorka przyjęła nazwisko męża, choć oficjalnie posługuje się swoim panieńskim, urodziła się 3 marca 1982 roku w miasteczku Ely położonym w stanie Minnesota w USA. Jako nastolatka wraz z rodziną, przeniosła się do Los Angeles. Z punktu widzenia późniejszej kariery Biel była to najlepsza decyzja, jaką mogli podjąć jej rodzice.

Już jako ośmiolatka uwielbiała występy na scenie. Początkowo marzyła o karierze piosenkarki lub aktorki musicalowej. Wygrała nawet konkurs karaoke, jednak jej prawdziwa kariera zaczęła się od... modelingu!

Dwa lata po przeprowadzce do Miasta Aniołów dostała ofertę pracy, która na zawsze odmieniła jej życie. Biel wypatrzyli producenci "Siódmego nieba" i zaproponowali jej rolę Mary, najstarszej córki w rodzinie pastora Camdena.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama