Reklama

Jennifer Lopez zaatakowana na lotnisku! Ben Affleck stanął w jej obronie

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło na lotnisku we Włoszech. Nadgorliwy fan zbliżył się zbyt blisko do opuszczającej Europę 51-letniej gwiazdy. Towarzyszący jej Ben Affleck zareagował szybciej niż ktokolwiek się spodziewał i usunął potencjalnie zagrażającego jego ukochanej mężczyznę z jej otoczenia.

Atak na lotnisku?

Jak informuje "DailyMail", zaledwie dzień po tym, jak para zadebiutowała na czerwonym dywanie na Festiwalu Filmowym w Wenecji, podczas opuszczania miasta spotkała ich niezbyt przyjemna niespodzianka. Gdy para szła na lotnisko, fan podbiegł, by zrobić sobie selfie z Lopez. Nie pytając o pozwolenie, podniósł kamerę, próbując zbliżyć się do JLo, co spowodowało, że ta instynktownie wzdrygnęła się, zanim Ben zareagował.

Niebezpieczna sytuacja i natychmiastowa reakcja Bena Afflecka

Na nagraniach z monitoringu, do których dotarł serwis, widać, jak 49-letni aktor trzymając dłonie na piersi mężczyzny, delikatnie ale i kategorycznie, usuwa zbyt natarczywego fana z bliskiego swojej dziewczyny. I robi to zanim ochrona lotniska zdążyła się zorientować, że zaistniała potencjalnie niebezpieczna sytuacja. Gdy pojawili się ochroniarze, Ben Affleck uspokoił ich, że wszystko jest już w porządku.

Reklama

Para reanimowała swój romans pod koniec kwietnia. 19 lat po pierwszym zaręczynach przeszła swój pierwszy czerwony dywan 10 września - we Włoszech. Oficjalny powrót "Bennifer" zachwycił fanów i celebrytów. Kim Kardashian opublikowała zdjęcie pary na Instagramie i napisała "Niech żyje Bennifer", a Gwyneth Paltrow skomentowała zdjęcie: "To jest urocze". (PAP Life)

Zobacz więcej:

"Zbuntowany anioł": Tak wygląda dziś pokojówka Martha!

Julia Wieniawa z pozytywnym wynikiem!

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje