Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jan Nowicki przyznaje się do... tchórzostwa. O co chodzi?

Jan Nowicki, czyli niezapomniany profesor Koziełło z "Czterdziestolatka", twierdzi, że jest tchórzem, który nie zasługuje na miano prawdziwego mężczyzny, bo boi się ciemności i duchów! - Prawdziwych facetów tylko grałem - mówi 80-letni aktor.


Pół wieku temu w Janie Nowickim kochały się wszystkie Polki. Uchodził za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów i znawcę kobiet, który potrafi skruszyć nawet najtwardsze niewieście serce. Dopiero niedawno przyznał, że opinię "prawdziwego faceta" zawdzięcza nie sobie ale mediom i rolom, które grał.

Reklama

"Prawdziwym facetem w potocznym tego słowa znaczeniu nigdy nie byłem. Lubiłem ich grać, ale prywatnie nie zasługuję na to miano" - wyznał w ostatnim wywiadzie, dodając, że tak naprawdę jest... tchórzem.

"Boję cię ciemności i duchów, boję się ludzkiej nikczemności. Nigdy w życiu się nie biłem, nikt nigdy mnie nie uderzył, nigdy ja nikogo nie uderzyłem. Nigdy o nic nie rywalizowałem z innym facetem. Zatem... jaki ze mnie prawdziwy mężczyzna?" - powiedział.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama