Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5439
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Jan-Michael Vincent: Roztrwonił talent i urodę

Jego problemy z alkoholem i narkotykami nasilały się. W połowie lat 80-tych pierwszy raz został zatrzymany za jazdę po pijanemu. Z aresztu trafił prosto na odwyk. Jednak szybko wrócił do starych nawyków. W połowie lat 90. kolejny raz wsiadł za kierownicę po alkoholu. Tym razem doszło do wypadku, w którym został poważnie ranny - złamał trzy kręgi szyjne i uszkodził struny głosowe. W 2000 roku został skazany na 60 dni więzienia za złamanie warunków poprzedniego wyroku w zawieszeniu (przez publiczne upijanie się i napaści na narzeczoną).

Reklama

W 2012 roku Vincent trafił do szpitala z zakażeniem. Lekarze nie mieli wyboru i musieli amputować mu nogę. W tym czasie do mediów trafiły zdjęcia aktora. Wyniszczony przez chorobę alkoholową w niczym nie przypominał już amanta sprzed lat. Jego nieliczni fani byli w szoku. Jan-Michael Vincent wyglądał jak zupełnie inna osoba. Przez problemy stoczył się na samo dno. Dla nałogów roztrwonił talent, urodę oraz majątek.

Aktor zmarł 10 lutego 2019 roku, ale informację o jego śmierci przekazano dopiero miesiąc później. Gwiazdor serialu "Airwolf" zmarł wskutek ataku serca. Miał 74 lata.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje